STADION

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Osim otimanja titula,nameštenih utakmica,mafijaškog pranja novca preko nelegalno oduzetog zemljišta gde je izgrađeno svetsko fudbalsko sps čudo "Zemunelo",Mirko Marjanović ostaće po smrti Ace Radovića i njegovom kasnijem zataškavanju oko istrage najviše poznat.
И ЦИА, БИА, Мосад, КГБ, НАТО, масони, илуминати удружени пројекат.

Навијач убијен, убице познате, осуђени на затворске казне а он повезао са тим и Мирка Марјановића!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko se secam nekoliko Grobara je lezalo robiju zbog te rakete tako da nije bas kako ti pricas. Cak je i Cegi odrobijao jer je on po policiji kupio pirotehniku.



Screenshot_210.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nemoj tako. Ispada onda da su svi bosancerosi isti... nije bas tako. A nije ni tacno za Pirocance. To je samo urbana legenda. Ti ljudi bi gostu izneli zadnju koru hleba koju imaju.

Ma znam bre, zahebavam se... im'o sam ja jednu trebu iz Vranja... ovako normalno priča sas svi padeži, al' kad je od kuće nazovu lele bate, pola ne razbiram što gi zbori...
 
Ma bosanci i krajisnici su isti.. Razlikuju se po mentalitetu dosta od nas Sumadinaca,vojvodjana,crnogoraca,kosovara i juzne pruge. Valjda su ovi poturceni i pokatoliceni uticali na njih ebem li ga sta li je.. Nego znas sta mi smeta.. Kad u nekim domacim filmovima predstavljaju Nislije da pricaju kao pirocanci i vranjanci.. to mi se cini bas nekako povrsno jer ja koliko sam se do sad susretao u zivotu sa ljudima Nislije ne brkaju padeze kao Pirocanci.. Nislije su po akcentu slicnije ovim carapanima iz Krusevca cini mi se nego pirocancima,vranjancima..?
 
Ma bosanci i krajisnici su isti.. Razlikuju se po mentalitetu dosta od nas Sumadinaca,vojvodjana,crnogoraca,kosovara i juzne pruge. Valjda su ovi poturceni i pokatoliceni uticali na njih ebem li ga sta li je.. Nego znas sta mi smeta.. Kad u nekim domacim filmovima predstavljaju Nislije da pricaju kao pirocanci i vranjanci.. to mi se cini bas nekako povrsno jer ja koliko sam se do sad susretao u zivotu sa ljudima Nislije ne brkaju padeze kao Pirocanci.. Nislije su po akcentu slicnije ovim carapanima iz Krusevca cini mi se nego pirocancima,vranjancima..?

Pirocanci i Vranjanci imaju bas prenaglasen naglasak a cak se i ne trude da ga ublaze pa zato malo to para usi. Nislije takodje imaju "jak" naglasak ali opet blazi od pomenutih. I ima puno Nislija koji ne koriste padeze kako treba, cak mogu da kazem barem pola Nisa pogresno govori. Ne zato sto ne znaju padeze vec je takvo podnevlje i jednostavno je takav izgovor. Izmedju sebe Nislije pricaju onako "po Niski" sto bi se reklo ali kada pricaju sa ljudima iz drugih gradova onda je izgovor dosta pravilniji. U svakom gradu se nesto ne prica onako... knjizevno... ali to je bogatstvo Srpskog jezika bas ta raznolikost. A u domacim filmovima koji si gledao su neke reci koje se danas ne koriste ali su se koristile nekada davno i to su reci koje su poreklom Bugarske ili Turske a koje su danas prakticno iscezle. Naravno da Nislije razumeju taj jezik ali ga ne koriste jer se tako nekada pricalo.
 
Poslednja izmena:
PATRIJARH BLAGOSLOVIO TITULU Irinej uz Zvezdu

Treneri sa „Marakane“ za pobedu u Nišu, kao i za nastavak sezone, dobili podršku Crkve.

Fudbaleri Crvene zvezde su pretprošlog proleća u šampionskoj sezoni obišli Đurđeve stupove pre važne pobede u Novom Pazaru, a sada im je u Nišu upriličen susret sa srpskim patrijarhom Irinejom.

Dan pre utakmice, baza za karantin kaznene ekspedicije Miodraga Božovića bio je jedan niški hotel, u čijem sastavu je i crkva Svetog arhangela Mihaila. Vlasnik hotela Jovica Stojanović proslavljao je Aranđelovdan i pored gostiju iz Ljutice Bogdana, praznik mu je uveličao i patrijarh Irinej, inače episkop niški od 1975. do 2010. godine.

Crveno-beli su se obradovali prilici da upoznaju patrijarha, koji im je poželeo sreću u borbi za titulu, nakon čega su i razmenjeni pokloni. Susret je dodatno motivisao ekipu na možda i najtežem gostovanju u Superligi.

Stojanović, rodom iz Brestovca, često je davao veliki doprinos izgradnji hramova i crkava, a pre deset godina odlikovan je Svetosavskim ordenom prvog reda SPC. Crkvu iz kompleksa hotela patrijarh Irinej je osveštao još dok je bio episkop niški, pošto je ona 2009. prevezena iz Grčke uz dozvole grčkih, makedonskih i srpskih vlasti.

Čelična odbrana Nišlija dva puta je pala u pobedi lidera sa 2:1, crveno-beli imaju 18 bodova više od drugoplasiranog Čukaričkog i grabe ka tituli, ali i rekordu po uzastopnim pobedama. Izjednačen je rekord iz ere Slaviše Stojanovića sa 15 trijumfa i juri se učinak Slavoljuba Muslina, koji je 2001. nanizao 17 slavlja u prvenstvenim duelima. To će pokušati da spreči Voždovac na stadionu “Rajko Mitić”, zatim Čukarički, odnosno Radnik u Beogradu.

Đavo u Partizanu odavno

I dok anđeli očigledno čuvaju fudbalere Zvezde ove sezone, bar na rezultatskom planu, dotle je đavo odavno ušao u Partizan, kako je nedavno za “Blic” rekao jeromonah Ilarion Đurica.

- Partizan stvarno odbija sve što ima veze sa Crkvom. On odbija prožimanje sa verom. U klubu su hteli da se približe Crkvi samo reda radi - rekao je jeromonah.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/283796/PATRIJARH-BLAGOSLOVIO-TITULU-Irinej-uz-Zvezdu

Stubovi :heart:
 
Napravio Bosanac u Beogradu saobraćajni prekršaj i zaustavi ga policajac.
-Znate li da ste prošli kroz crveno ? To bi trebalo biti 5000 dinara,oduzeta dozvola i tri boda.
Bosanac pun love kaže: "Pa evo ti 5000 dinara imam ja love koliko hoceš".
-Dobro a šta ćemo sa dozvolom ?
-Ma evo ti i dozvola imam ja još tri dozvole kod kuće.
A sta ćemo s tri boda ?
-Ne znam daj ih Partizanu ako im sta znači...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top