Šta znamo o bandi maloletnika koji haraju po Novom Sadu? Ubili starca, stoje iza više od 40 krađa, a institucijama vezane ruke

A zasto lepo ne odete do neke kafane, i tu platite oglas na nekim medijima i tu pozovete ljude da potpisu inicijativu za donosenje zakona.....i onda skupljate potpise dok ne skupite dovoljno i onda to pravac skupstina, i tamo se iznenadite kad vam vucic ili neko drugi lupi sakom o sto i kaze ma sta mene interesuje sta ti hoces, ovo je srbije, mi radimo samo pametne stvari , a ne da maltretiramo decu...

I onda trazite napismeno , pa pravac tuzba ustavnom sudu , pa onda tako malo pogodite malo promasite i na kraju dobijemo zemlju u kojoj se ne reaguje na kradje ali se klinci od 7 godina salju u zatvor.....
Posle skupljamo ako treba i za kradje do 15000 dinara..

Pozvacemo i bosance da dodju i potpisu...
 
Био је скоро случај, односно трагедија да се боље изразим, где је главни актер било дете од 13. година. То дете је сада на мерама.

Када држава хоће, она нађе начин. Када неће, онда имамо то што имамо.
Divno. I šta sad roditelji djece koje je mali monstrum ubio imaju od toga što je on na psihijatriji?
 
Oštrija kaznena politika ne smanjuje nužno ovaj tip krivičnih dela.
Poenta duze kazne i nije da se smanji bilo koji tip krivicnog dela jer svako ko ulazi u prekrsaj ne razmislja o kazni.
poenta je da se ta osoba skloni sa ulice da ne ponovi krivicno delo.
 
Divno. I šta sad roditelji djece koje je mali monstrum ubio imaju od toga što je on na psihijatriji?
Шта би имали од неке друге казне? Шта би имали од затвора?

Друго, ко каже да ће икада изаћи из душевне болнице?
 
Danas su maloletna deca stoka većinom.
Aaaaaa, ebiga sad, pa ko ih pravio, to ne znam kako da proturim a da ne bude skoro pa neizbezno....
A opet ko ih vaspitavao , opet ne znam kako da proturim, ali i tako je opet neizbezno...
A opet da hoces da ih malo bolje vaspitavas jos bi nesto i bilo ali za 100 godina, ali ne znam kako da proturim od toga nema nista, garantujem, eto to proturih..

Dakle ne znam da li su ljudi svesni , ali Srbija danas je pravi , pravi SNS akademija bastion....znaci to je toliko u osnovi SNS akademija, da ja mislim da cu uskoro , radi postovanja prava vecine da budu oni koji uskladjuju generalnu politiku prema sebi, da stvarno postanem idejno SNS.....

To sto ja ni blizu nisam tako ogranicen, tako prljavo mislece stvorenje, to uopste nema veze sa tim da cu poceti da podrzavam SNS politiku , bez prodaje, nego iz cistog postovanja prema vecini naroda...a ja postujem vecinu....mislim ako postujes neki narod obicno postujes vecinu i vecinski karakter tog naroda....Sta ja imam da moralisem zulu afrikancima sta je njihova tradicija i moral i cast i zrelost i vrednost.

E tako necu ni da razmisljam da ja nesto imam primedbe na to da ce lekar da leci krimosa a nece onog bez veze, da ce sestra u smeni da klekne o odradi krimosa za 2 stoje bez ikakvih zarez tacka, uzvicnik primedbi...
I isto tako i oko skolstva, i oko pravosudja, pa kad krene pripisivanje dugova koje nisi ni pocinio , nego fantomci , pa kad krene oduzimanje kuca ili stanova, ili garaza...a bre bato , baljkan...baljkan burazere....

Sad uglavnom gledam i pomazem da ne polude , emotivno ne racionalno , zamisli i to moze, znaci osoba sa odrzanim kognitivnim sposobnostima 100% moze da bude 0% emotivno stabilna...
To se ne odnosi na forumase i forumasice...oni su vec....druga dimenzija...

Tako da , ne bih se ja bez veze svadjao sa novim mentalitetom naroda , ne zato sto se plasim, nego zato sto nema smisla, izmisljati da to nismo mi , ne ja, ebes mene, nego mi...
 

Back
Top