Sta zene zele????

Muskarca koji je i jak i slab...i grub i nezhan...sposoban...uvek spreeman da zadovolji...i bude zadovoljen...ume da slusha...zaista da slusha...i da kazhe...citirah svoju dragu...ukratko...
 
Pričaš o ženskom principu i elementu ?
Žena će pre probiti svom muškarcu mozak nego on njoj ... isto tako muškarac na drugi način maltretira ženu ... kada se To pojavi treba odmah smirivati .. svako svoju dominaciju !!!
 
Shta zene zele?
Pa zna se,-veliku kitu,tipa s puno kesha i mocnog u drushtvu ali poslushnog njoj(tu kao vid poslushnosti i "polivanja pepelom"spada i tzv."romantika"),sa zmijskim telom,duhovitog,dobrog u krevetu ali sve to ofarbanno sa "izgled nije vazan,dobrota i lepota je u dushi".Tachnije on to sve treba da bude ali to nije razlog zashto je ona s njim,normalno.I ako se takav pojavi shutnuce ga jer ima uzasnu manu da nema shta da mu prigovara i kritikuje ga,pa ce joj zbog toga biti dosadno s njim.:lol:
 
MadonnaGirl:
Evo sta ja trazim:Medjusobno razumevanje.Zelim da muskarac s kojim sam u vezi uvek bude spreman da me saslusa i sa mnom zrelo razgovara o tome sto me muci........
ajde,sada iskreno.Ako je samo to sto trazis od partnera,da li moguce da ne mozes da nadjes takvog?
Ako je stvarno takav ne postoji u tvom okruzenju,(a siguran sam da postoji)onda sam potpuno razocaran u muski rod.I zao mi je vas,skromnih ,a nesrecnih devojaka...
 
Joj bre sad citam sta ste sve tu pisali o nama zenama! Pa nismo mi tako lose! Mi samo zelimo muskarca ne deckica, maminu mazu nego muskarca, da je uvek tu kad zatreba, da nas voli, mazi, pazi, a finansijska situacija pa to je malo komplikovanije pitanje!!Reci cu samo ovo: zeni je potreban sposoban muskarac, a ne neki dripac koji ce da pije pivo i gleda utakmice po ceo dan!! Eto samo to! Pa zar mi puno trazimo :)?
 
Partyholic:
Drage devojke, pomozite meni i milionima drugih muskaraca da objasnite ono sto nas muci vekovima....jednostavno napisite sta trazite od muskaraca u vezi

Pre svega da je muskarac sam sa sobom: da tacno zna sta hoce od sebe, od posla od zivota. A onda, sto se mene tice da me postuje (mene licno, moj posao, moje izbore) i da me voli. A sto se nas tice - da imamo ISTE CILJEVE.
Jel mnogo? ;) :p
 
ZENA NE ZELI NI MANJE NI VISE, SEM DA VOLI I BUDE VOLJENA! Ako i vi umete da volite, volece vas...zasigurno! Inace mozete provesti i ceo vek odgonetajuci sta "to zele"..a potrebno je SAMO da sve sto pokazujete bude ISKRENO, i SRCEM!!!
 
Od onog posta gde sam se poshteno nasmejala....dodjoh do ovog posta gde mi je zastala knedla u grlu....

..nemam nishta da dodam na tvoj post...ostadoh bez texta...
 
zene zele: to je prosta nedovrsena recenica koja se satoji od imenice zenskog roda u mnozini i nesvrsenog glagola u 3. licu mnozine zenskog roda, ili, posto je nedovrsena, ti ne znas sta sve moze da dodje u obzir, npr: ovo prvo moze se odnositi na zenidbu, kao "oni zene zele" e sad ako ce "oni" da ozene zele, tj, "zele" kao imenicu, onda je to teska perverzija i pocinje da me plasi
 
zizela:
zene zele: to je prosta nedovrsena recenica koja se satoji od imenice zenskog roda u mnozini i nesvrsenog glagola u 3. licu mnozine zenskog roda, ili, posto je nedovrsena, ti ne znas sta sve moze da dodje u obzir, npr: ovo prvo moze se odnositi na zenidbu, kao "oni zene zele" e sad ako ce "oni" da ozene zele, tj, "zele" kao imenicu, onda je to teska perverzija i pocinje da me plasi
Okolo naokolo, stvarno sta zelite? :lol:

Mada znam da nema jednostavnog odgovora na ovo :lol:
 
zizela:
zene zele: to je prosta nedovrsena recenica koja se satoji od imenice zenskog roda u mnozini i nesvrsenog glagola u 3. licu mnozine zenskog roda, ili, posto je nedovrsena, ti ne znas sta sve moze da dodje u obzir, npr: ovo prvo moze se odnositi na zenidbu, kao "oni zene zele" e sad ako ce "oni" da ozene zele, tj, "zele" kao imenicu, onda je to teska perverzija i pocinje da me plasi


100 ljudi, 100 cudi... 100 zena, 200... sysa

Ma zene uglavnom zele nesto vise od onoga sto mi zelimo... Zato ja u zelji da se snadjem, uglavnom zelim dosledno da ispunim njihove zelje, zeleci pri tom da njihove i moje zelje zajedno zelimo... tj d`budu iste...
I stvarno ne znam sto sam bas zizelu citirao... al eto...
 
zeni treba muskarac koji je iskreno voli- a sve ostalo ce doci samo od sebe...kada zena nema ono sto joj treba onda pocinje da zeli- a to je onda zeznuto jer zeljama kraja nema...dakle zene ne zele da zele, zele da imaju...
Muskarci VOLITE i to je sva filozofija- prosto kao pasulj ;)
 

Back
Top