Šta vas je danas iznerviralo?

To što su na mom prethodnom forumu, skinuli jednom "drugaru" trajni ban I dozvolili mu da piše, a meni nedaju, pa moram da se krijem iza jednog drugog imena :D :D (I opet ništa nepišem, već samo kačim muziku I viceve). Krivo mi je, jer je taj drugar samo trolovao na tom forumu. Izmišljao, puštao "buve" I ubedjivao ljude da su te stvari istina.
Ja sam uglavnom kačio viceve, muziku, povremeno bi po nešto iskomentarisao (utakmice, ili neke druge teme). Trajno su me banovali zbog svadje preko privatnih poruka sa njihovim moderatorom
 
To što su na mom prethodnom forumu, skinuli jednom "drugaru" trajni ban I dozvolili mu da piše, a meni nedaju, pa moram da se krijem iza jednog drugog imena :D :D (I opet ništa nepišem, već samo kačim muziku I viceve). Krivo mi je, jer je taj drugar samo trolovao na tom forumu. Izmišljao, puštao "buve" I ubedjivao ljude da su te stvari istina.
Ja sam uglavnom kačio viceve, muziku, povremeno bi po nešto iskomentarisao (utakmice, ili neke druge teme). Trajno su me banovali zbog svadje preko privatnih poruka sa njihovim moderatorom

Ma šta te boli za drugi forum ,ovde mož se zezaš koliko hoćeš i svima lepo.
 
Ma šta te boli za drugi forum ,ovde mož se zezaš koliko hoćeš i svima lepo.

Pisao sam godinama na tom forumu, zato mi je krivo. A banovali su me, jer sam se ljutio na admina koji mi je namestio da mi ispod tamošnjeg imena piše podnik kobasičar :D :D Za mene je to bilo uvredjivo, vredjanje na ličnoj bazi, pogotovu što sam ja tamo pisao i o svom privatnom životu, i žalio se na neke ljude. Sve mi se to skupilo poslao sam tom adminu poruku "Dobro, ja sam kobasičar, a šta si ti ???? " I on me zbog toga trajno banovao.
Naravno da je ovo višenaminski forum (ne samo navijački kao taj pomenuti) zato je ovde bolje, ali nemogu da odustanem i prežalim taj forum, jer je to godinama bio jedini forum na kojem sam ja pisao. Doživljavao sam sebe delom ekipe, a ispalo je da nije tako
 
To što su na mom prethodnom forumu, skinuli jednom "drugaru" trajni ban I dozvolili mu da piše, a meni nedaju, pa moram da se krijem iza jednog drugog imena :D :D (I opet ništa nepišem, već samo kačim muziku I viceve). Krivo mi je, jer je taj drugar samo trolovao na tom forumu. Izmišljao, puštao "buve" I ubedjivao ljude da su te stvari istina.
Ja sam uglavnom kačio viceve, muziku, povremeno bi po nešto iskomentarisao (utakmice, ili neke druge teme). Trajno su me banovali zbog svadje preko privatnih poruka sa njihovim moderatorom

Ma ko ih hebe! :zcepanje: Uživaj ovdje :D
 
@Modesti55 Hvala, ovde sam kolko vidim u prijateljskim odnosima sa moderatorkama (moderatorima) :D :D

(Pošto nebi hteo da pišem post za postom na temi utisak dana, napisaću ovde) Digla mi je pritisak jedna Milica.

1:Naime ja sam nju adovao na instagramu (ima private opciju-može da prihvati samo onog ko hoće) za prijatelja
2.Nekoliko dana me nije prihvatila, i mislio sam da će to tako i ostati, sve do sinoć kad sam ukapirao da me je odbila
3.Čim sam to video, poslao sam joj poruku preko fejsbooka (na kojem me nije ni prihvatila ni odbila za prijatelja, i mislio sam da če tako ostati i na instagramu) koja je otprilike glasila ovako "Milice adovao sam te davno i na fejsbooku za prijatelja. ali ajd me bar primi na instagramu. Nemoraš me pratiti ako nećeš, mada stvarno nerazumem, zašto Mirjana, ostale pa i ti nećete mene jedinog iz našeg razreda da imate u prijateljima (išao sam u osnovnu pre 15.godina, ali mi je mnogo krivo zbog toga) "
4.Bio sam spreman da me nakon te poruke zablokira i na fejsu i na instagramu(plašio sam se toga). To se nije dogodilo. Ne isključujem mogućnost u narednim danima. Ako se to dogodi-pravim posle mnogo godina nov fejsbook(maksimalno zaštićen) i neka bude tako...
5. Nemam više ni nerava, ni srca(jer me sve to jako pogadja) da pravim mnogo profila, da budem uporan-istrajan u svojoj želji. Bar za sada "Neka bude po tvom"
 
Jedna Milica.

Poslao sam joj poruku preko fejsa (nakon što me je odbila na instagramu za pratioca). Očekivao sam sve ili ništa. Tj il će me prihvatiti na instagramu i na fejsu za pratioca, tj prijatelja, ili će me zablokirati na oba

-Pošto me nije zablokirala, očekivao sam da će me kad bude na instagramu prihvatiti za pratioca (mislim da je moja poruka preko fejsa njoj baš bila korektna)

-I danas utvrdim da je primila neku novu osobu za pratioca, a mene (ko na fejsbooku) nije ni prihvatila ni odbila. I to mi je diglo pritisak

- Jedina moguća veza sa njom u budućnosti je moj komšija sa vikendice Jačmenica. Ali ja je za tolke godine nisam nikada video na vikendici kod njega, A ONA I NJENA SESTRA IMAJU ZA PRIJATELJA ČAK I BRATA OD TOG JAČMENICE, a ovamo mene kao svog nekadašnjeg druga s kojim je išla u isti razred, zeza, tj neće ni da me primi ni da me odbije

-Iskren da budem bio sam iznenadjen kad me je na instagramu-pre gore navedenog odbila za pratioca, zato sam joj posle dugo vremena poslao poruku. Njen dečko se zvao(možda joj je sada čak i muž) Brana. Ja sam prethodnih dana našao na ovom forumu nekog Branu, i pitao ga, ali on je negirao da zna i za mene i za nju. Moguće je da me je lagao...
 

Back
Top