Sta vama predstavlja musko bice...

Kucko, ala su ti inspirativne teme!

Izvor zadovoljstva i zabave, uglavnom. Recimo, aranziraju namestaj na zapanjujuce nelogican nacin, a i kucne poslove obavljaju u najmanju ruku nekonvencionalno... Jednom sam bila sa tipom koji je oprane carape vesao na garnishlu za zavese :lol: jer se, kao, vruc vazduh dize na gore, te je tako najbolje... mislim, ko se ne bi zaljubio :)
 
Kucko, ala su ti inspirativne teme!

Izvor zadovoljstva i zabave, uglavnom. Recimo, aranziraju namestaj na zapanjujuce nelogican nacin, a i kucne poslove obavljaju u najmanju ruku nekonvencionalno... Jednom sam bila sa tipom koji je oprane carape vesao na garnishlu za zavese :lol: jer se, kao, vruc vazduh dize na gore, te je tako najbolje... mislim, ko se ne bi zaljubio :)

:lol: Blesava si skroooz...:lol:

Meni predstavljaju zanimljivu suprotnost koju vredi istrazivati. :heart: Omiljena bice bez kojih ne bi mogla da zivim,iako su stvoreni da nas slome ili pak izdignu do zvezda..
A Vama?

Jooj,ne znam...ajd ako gledam sadasnjost...predstavlja ljubav i podrsku.
A sad da ne bude,vidi ove zna li nesto drugo sem toga...hhhh...cek da objektivnije sagledam,pa cu se vratiti nesto zanimljivije da napisem...:lol:
 
uopste ne mogu da odgovorim na ovo pitanje...:( ja sam trenutno toliko duboko zaglibila u MI da mi je pored potpuno amputiranog dela mozga zaduzenog za apstraktno razmisljanje na ovakve teme, znaci da mi je i ON toliko sastavni deo da vise ne mogu da razlucim ko gde pocinje i gde se ko zavrsava... strasno, moram ozbiljno da poradim na tom srastanju, hocu svoj mozak nazad...
 
e ne znam da li da :oops:...ili da se sklonim i pobegnem
e052.gif
g090.gif
 

Back
Top