Kafana Šta trenutno radiš XIX

Nije mi bila ovulacija juce
Po onoj aplikaciji je danas ili sutra
Ali juce smo imali odnos i zaboravili na blizinu plodnih dana
Ma necu da se tripujem
Ne zatrudne ni kad ubodu plodni dan, kamoli ja pre toga
A cekaj vi ne vadite na vreme kad nisi u ovulaciji, nego samo u ovulaciji?
Nije ti to siguran sistem bas....uvek moze da se pomeri ovulacija iz nekih razloga

Ja upisujem u tu aplikaciju isto, ali sam provalila da uopste ne moram da vidim aplikaciju da bih znala, meni ludilo krene vec dva tri dana pre te matematicke ovulacije, i traje i par dana posle
Cim vidim da sam poludela i da ga samo gledam u guzove i medjunizje i kako cu da ga zlostavljam, meni jasno da sam u "teranju" :rotf:
Ne bih se oslinila na matematiku, to neki dan gore dole uvek moze da se promeni
 
A cekaj vi ne vadite na vreme kad nisi u ovulaciji, nego samo u ovulaciji?
Nije ti to siguran sistem bas....uvek moze da se pomeri ovulacija iz nekih razloga

Ja upisujem u tu aplikaciju isto, ali sam provalila da uopste ne moram da vidim aplikaciju da bih znala, meni ludilo krene vec dva tri dana pre te matematicke ovulacije, i traje i par dana posle
Cim vidim da sam poludela i da ga samo gledam u guzove i medjunizje i kako cu da ga zlostavljam, meni jasno da sam u "teranju" :rotf:
Ne bih se oslinila na matematiku, to neki dan gore dole uvek moze da se promeni
Ne vadimo
Ali smo tako oko ovulacije kao pazili
A juce nismo
I krenula frkica 😂
U principu ne bi se mi zalili ni da se desi, ali bih volela bar leto da mi prodje 😂 hocu na exit
I hocu na jesen u tu spaniju sto idemo da ne odem kao mečka
 
Ne vadimo
Ali smo tako oko ovulacije kao pazili
A juce nismo
I krenula frkica 😂
U principu ne bi se mi zalili ni da se desi, ali bih volela bar leto da mi prodje 😂 hocu na exit
I hocu na jesen u tu spaniju sto idemo da ne odem kao mečka
Pa ako ne vadite onda vi ustvari hocete
Nemoj nas zajebavati
To sto vadis par dana kad ti tamo neki algoritam kaze da je kao ovulacija, to pisi propalo, moze se pomeri kad oce
Onda lepo ko ljudi lezite i pravite dete kako dolikuje, sta nas zajebavas ovde :zplez:
Jeste na malo si exiza bila pa je drama ako ne odes sad, suze ronim krokodilske
A spanija ce biti ihaj....
Sve dok ste zdravi i mozes da zatrudnis, plus zelite, drame nema...zamisli da ne moze...tako da cuti tu i uzivaj, ako bude super, ako ne bude bice drugi put
 
Sad sam se milosne majke na finjaka kravi od sestre
Mozes misliti poslala mi poruku da je pregled pomeren za 3, a bio zakazan u 5
Ja je pozovem i pitam je odakle skrupula da samo tako baci poruku a da ne pita mogu li ja uopste u tom terminu
Kaze ona meni ona je svoju duznost savesno obavila a do mene je da li ja mogu ili ne mogu. Doktor ima neke sastanke i ne moze u 5 kako je zakazano
Reko a da probam ja danas mom sefu da kazem kako ste vi savesno obavili svoju duznost i pomerili mi termin onako kako se vama hoce u sred mog radnog vremena pa da vidimo oce li vam proci fazon
Kakvo vam je to ponasanje da vi bacate sms umesto da pozovete i pitate moze li pacijent da menja
Ovo je drugi put da me ta klinika zajebava
Reko brisi taj termin i da vas u zivotu vise ne vidim
Pickatimaterina pa ginekoloskih ordinacija svaka ulica ima, da li stvarno mislis da cu da te pustim da me zajebavas kako ti oces

Ali bezobrazluk, da oni ne pozovu ej, nego sms. Pa sta smo mi, ortaci, pa cemo se dopisujemo
 
Sad sam se milosne majke na finjaka kravi od sestre
Mozes misliti poslala mi poruku da je pregled pomeren za 3, a bio zakazan u 5
Ja je pozovem i pitam je odakle skrupula da samo tako baci poruku a da ne pita mogu li ja uopste u tom terminu
Kaze ona meni ona je svoju duznost savesno obavila a do mene je da li ja mogu ili ne mogu. Doktor ima neke sastanke i ne moze u 5 kako je zakazano
Reko a da probam ja danas mom sefu da kazem kako ste vi savesno obavili svoju duznost i pomerili mi termin onako kako se vama hoce u sred mog radnog vremena pa da vidimo oce li vam proci fazon
Kakvo vam je to ponasanje da vi bacate sms umesto da pozovete i pitate moze li pacijent da menja
Ovo je drugi put da me ta klinika zajebava
Reko brisi taj termin i da vas u zivotu vise ne vidim
Pickatimaterina pa ginekoloskih ordinacija svaka ulica ima, da li stvarno mislis da cu da te pustim da me zajebavas kako ti oces

Ali bezobrazluk, da oni ne pozovu ej, nego sms. Pa sta smo mi, ortaci, pa cemo se dopisujemo
A sto ne nadjes drzavno nekog po preporuci
Ja imam divnu dr u domu zdravlja, moja ginekologica
 
A sto ne nadjes drzavno nekog po preporuci
Ja imam divnu dr u domu zdravlja, moja ginekologica
Imam u dz al se cakaju termini po 20. Zato ja retko kod njih idem
Sad je problem ne mogu da cekam te termine jer mora se leci sad
Drugi problem je sto imamo deficit lekara u dz, kad zovem sad da zamolim da me primi danas odmah bilo ko, nema ko, jedna na odmoru, druga radi samo prepodne, treca na bolovanju, popodne cele ove nedelje nema nikoga...a ja vec menjala smenu da radim jutarnju jer sam dobila popodne kod onih privatnih idiota...i aj sad...ispala glupa situacija....kako sad da ustanem i odem u dz da jurim da me prime kad sam vec na poslu radim prvu, nema smisla da zajebavam zmaja tako
I treci problem je sto sam ja sa dorcola otisla u surcin, to mi je zajebana logistika za dom zdravlja, tri dana jahanja mi treba sa jedne opstine na drugu. Zato sam probala privatno u surcinu klinika, i dr je dobar, ali brate toliko su neozbiljni sa ovim terminima da necu vise tamo.
Sad sam zakazala drugu kliniku za popodne danas....vise u pm sve :aha:
 

Back
Top