Šta trenutno radiš ? 10

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zavrsila konacno usmeni danas, pojma nemam da li sam polozila, znacu za 2 nedelje, dok austrijanci odluce
mada sam bila dosta bolja do partnera, imala sam momente blistanja i momente totalnih promasaja u vidu pocetnickih gresaka, onih najglupljih, ali to je samo zbog jbne treme

i trebalo je da branim stav da me zabole za okolinu prilikom kupovine, da kupujem sve plasticno itd sto se skroz kosi sa mojim stavovima ali sam okrenula pricu kako vlasti ne vode racuna o tome pa sto bih ja, tako da sam oplela po gradskoj vlasti, fala im na inspiraciji z:mrgreen:
 
zavrsila konacno usmeni danas, pojma nemam da li sam polozila, znacu za 2 nedelje, dok austrijanci odluce
mada sam bila dosta bolja do partnera, imala sam momente blistanja i momente totalnih promasaja u vidu pocetnickih gresaka, onih najglupljih, ali to je samo zbog jbne treme

i trebalo je da branim stav da me zabole za okolinu prilikom kupovine, da kupujem sve plasticno itd sto se skroz kosi sa mojim stavovima ali sam okrenula pricu kako vlasti ne vode racuna o tome pa sto bih ja, tako da sam oplela po gradskoj vlasti, fala im na inspiraciji z:mrgreen:

taki ništa te ne razumem ali te podržavam :)
 
taki ništa te ne razumem ali te podržavam :)

nema veze moki, ne razumem ni ja sebe, ali podrska je neprocenjiva <3

p.s. al moram da priznam da sam, sramota me je i od sebe, sipala u kafu casicu kajsije, jer trema je pretila da me pojede za dorucak :lol:
i tako sam ja pred komisijom, gutalj kafe sa rakijicom gutalj obicne moke, da neutralise miris, na tecnom nemackom suptilno pljuvala vlast :lol:
 
Gledam ovu lose uradjenu fotomontazu Jelene Karleuse

karleusa.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top