Šta traži ova u emisiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au, koliko komentara :) stvarno je emisija bila toliko inspirativna...Biljana se toliko ispaljivala u emisiji, no comment! Ne valja joj to što, u bilo kojoj emisiji da gostuje, ne želi ni da čuje nečije suprotno mišljenje, odmah šizi, ludi, taj neko je nije razumeo pa da mu ona pojasni...a kad ne moze da kontrira-onda vuče na slabost i patetiku, pa ja sam žensko i te fore, a pritom zna bas onako prostački da dobaci neki komentar. Isto šizi kada joj neko upadne u reč, a ona sama se svima ubacuje i voli da vodi glavnu reč.
P.S. Čak je i Šutanovac uspeo da je isproziva :thumbdown:
 
zezali je shto se ne razume u vojna pitanja? bravo. i shta je trebalo, da otkazhe ucheshche u emisiji zbog dva neotesana idiota? ne razumem.

Toliko se svako razume.
Niko od nje nije tražio da priča o vojnom ustrojstvu i doktrini.

Nemoguće je da i onaj ko se ne razume u vojna pitanja, nema svest o potrebi postojanja vojske i sl.

No njen cilj u emisiji je bio da u nekom nadrihipi stilu objasni narodu da mu na ovom hebenom Balkanu uopšte ne treba vojska. A, i da ova vojska, koju imamo (kakvu takvu), je jedna zločinačka organizacija, koja služi za masakriranje nedužnih civila.
Ona to povezuje sa tim da je današnja srpska vojska proistekla iz one Slobine jugoslovenske. Pa šta? I ta Slobina je proistekla iz JNA, a ova opet iz NOV. Po njenoj logici NOV je zločinačka organizacija, koja je služila isključivo za masakriranje civila.

Neka malo stavi prst na čelo i razmisli šta baljezga. Još bolje, neka upita svoga muža šta će im onoliko jaka vojska, šta će im nuklearni projektili, i šta će im, pored regularnih francuskih jedinica, još i Legija stranaca. Jel' to možda Francuska ugrožena od nekoga? Jel' je neko napada? Kojim to neprijateljskim državama je Francuska okružena? Ko ima aspiracije na njenu teritoriju?

Što ona lepo ne kaže istinu javnosti zašto lupeta takve gluposti? Što ne kaže da smatra da ne treba da Srbi imaju vojsku, jer je plan da uskoro nemaju ni državu? A, za ostvarenje tog plana se ona, njen šef Prašak, njene odvratne histerične stranačke kolege (pogotovo koleginice), njima bliski antidržavni NVO, tv B92 i sva ostala gamad na spisku Džordža (Đerđa) Soroša, zdušno zalažu.

Sad ja razumem one koji to rade za pare ili iz nekih drugih interesa. To su klasične prodane duše, koje svaka država, kada nađe dokaze, stavlja pred streljački stroj.
Toga ima svugde. Istina ne u tolikoj meri kao kod nas.

Nego ovi bednici, poput te Srbljanovićke (neka menja prezime) su neki pseudopacifisti i pseudomondijalisti, koji se gade svega nacionalnog i koji veruju u utopiju da zapad želi celom svetu da donese dobro i da nas sve izjednači pod kapom nebeskom, a da je za to potrebno odreći se države, nacije i vere, a eto mi "primitivni" njih "napredne" vizionare ne razumemo i kočimo.
E, ti su mi najgori.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top