Sta ste sanjali..?

leteci tanjir i vanzemaljce koji su imali ljudski oblik i jedan je bio bas zgodan..:lol:
sleteli su blizu kalenic pijace...i pocela sam pricu sa njima i...probudila sam se..:lol:

moram da pitam agathu sta znaci ovakav san i pod hitno da odgledam neki sf film ili seriju..da ih ne sanjam.... jos mi smesno..:rotf:
 
Nocas nocnu moru. Preksinoc dva otrovana psa na Glavnoj zeleznickoj koje posmatram iz tramvaja.

Te nocne more su kao stvarnost. Cak nekad gore i intenzivnije od stvarnosti :neutral:

:)

24174315_1856707134642250_7555791677153249074_n.jpg


Coffee-_Your-_To-_Do-_List-in-_Stockholm-_KRUKOR-_OCH-_KAFFE-_I-_Scandinav.jpg
 
Da sam dobila drugo mesto od nas tri koje smo nesto pevale. Toj nekoj sto nas je ocenjivala sam rekla izgovor da nisam skolovala glas.
Kako hranim dva neuhranjena koscata psa na raskrsnici Svetogorske i Takovske.
Kako se moja mama pretvara u Madonu, pocinje da se svadja sa mnom, ludi, uzima pusku upire u mene, zatim zeli da ubije sebe. Nas dve se tu rvemo, i na kraju Madona uzme da puca iz te puske rafal, i kako joj je ostao barut na sakama, ona usmrce to u sebe i od toga umre.
 
sanjao sam juče ujutru da sam čekao s nekim čičicom kod auto električara i nešto je počeo da mi kenjja i ja ga dva puta udarim u glavu i onda se on ukukao, digo galamu, digo na noge njegove drugare, oće da me linčuju, on da me tuži, ovi njegovi mu daju podršku da me tuži...a ja sam se živ ukenjjao da me ne tuži jer em neam para em da ne idem u ćorku em da me ne izbace s posla
pizzda :neutral:
 
Za dive se secam..vidim iz daljine ona mene ceka i drzi nesto sto treba da mi da, al ne znam sta. I i ja onako pozurim pozeskom, a ona me ceka kod apoteke preko puta pijace na uglu pozeske i kirovljeve. I potrcim i masem joj. Predjem ulicu i upoznamo se :lol:
 
Leteo migom i pucao na Hrvate, parkirao ga na gornje igraliste skole na Banjici. Posle nasa dva policijajca, svadjao se sa njima, hteli da me uhapse ja im govorio da me puste jer sam bombardovao Hrvate.
 

Back
Top