Šta ste jeli?

20161123072750_399133.jpg
 
Prvo sam uzela jedan masivni, slani štapić od bela 'leba i tresnula ga od sto.

Onda sam izvadila sataru, i uzduž prepolovila štapić, rukama držeči razjapljene strane.

Zatim sam obilato zahvatila iz tegle domaćeg majoneza sa ukusom krastavca i mirođije i tresnula je na jednu stranu štapića, a na drugu tanko isečenu pršutu u 3 sloja.

Iz kese sam zahvatila dve šake očišćenih rotkvica i bacila ih na tanjir. One koje su se skotrljale sa tanjira na pod sam podigla i vratila u tanjir.

Uz to sam otvorila teglu 22%-ne pavlake i zahvatila kašikom za supu, i tako 10 puta.

Sve vreme sam imala oči zavrnute u mozak i ispuštala zvuke skoro demonskog zadovoljstva.

Osećam se i izgledam nikad bolje.
 
Prvo sam uzela jedan masivni, slani štapić od bela 'leba i tresnula ga od sto.

Onda sam izvadila sataru, i uzduž prepolovila štapić, rukama držeči razjapljene strane.

Zatim sam obilato zahvatila iz tegle domaćeg majoneza sa ukusom krastavca i mirođije i tresnula je na jednu stranu štapića, a na drugu tanko isečenu pršutu u 3 sloja.

Iz kese sam zahvatila dve šake očišćenih rotkvica i bacila ih na tanjir. One koje su se skotrljale sa tanjira na pod sam podigla i vratila u tanjir.

Uz to sam otvorila teglu 22%-ne pavlake i zahvatila kašikom za supu, i tako 10 puta.

Sve vreme sam imala oči zavrnute u mozak i ispuštala zvuke skoro demonskog zadovoljstva.

Osećam se i izgledam nikad bolje.
Uh jebobi
 
U omotaču od tkanine i voska (jer ne koristim plastiku, gadi mi se) sam imala uštekane dve kifle od kukuruznog brašna.

Danas sam odlučila da ne koristim sataru za raspolućivanje, već da im pristupim nežno, kao delikatnim cvetovima orhideje.

Umesto satare, zabila sam kažiprst u sredinu kifle i počela da rovarim ne bih li napravila mesto za nadev.

Kutlačom sam zahvatila iz tegle domaćeg majoneza sa ukusom krastavca i mirođije, i obilato zasula jednu stranu kifle, dok sam drugu posula masnim, slanim, ljutim Bilbi čvarcima.

To mi se nije učinilo dovoljno za naporan dan koji mi predstoji, pa sam iz frižidera izvadila uvek spreman sirov svinjski mozak i tresnula ga na tanjir, gledajući kako podrhtava u svojoj veličanstvenosti, sočnije od pihtije. Zbog A vitamina sam dodala par sirovih telećih očiju kao prilog, a zbog C par listića kupusa i jedan kornišon.

Za desert sam očistila jedan nar tako što sam ga istukla od zid dok zrnca nisu poispadala.

A za osveženje limunadu tako što sam bacila jedan limun u vruću vodu i sačekala da pusti herbicide i to popila, blago zaslađeno aspartamom, jer mi se šećer gadi.
 
Ručao sam koru od drveta i so. Sjetih se da mi je neko nekad davno rek'o da su neki ljudi nekad to jeli jer nisu imali šta, pa probah.

Bio sam do šume i ponio sa sobom himalajsku so (rozo pakovanje)...ne znam koju su koristili ranije ali mislim da su mogli, ovu bi.

Šta znam, nije ovo loše, samo treba staviti mnogo soli - i može. Nedje sam pročitao da su gliste pune proteina i omega3 masti i da imaju ukus kao slanina. Planiram to da večeram.
 

Back
Top