>Šta staviti na vrh novogodišnje jelke?

decorating-cats-destroying-trees-christmas-61__605.jpg

salim se...nemam macku 😭

stavim i ja sta imam...to je sada zvezda...inace nekada ne stavim nista...meni se onaj spic ne svidja sto neki stavljaju...

a ovo bih rado
1697134350-pottery-barn-hedwig-652836f51d91b.png
 
То би требало иначе да симболише звезду падалицу на ноћном зимском небу (читај „метеор”). Чисто онако да споменем кад смо код тога. :ok:
Mislis na ove? Ja se kao dete secam inace samo ovih...i mi smo ih imali...tada jos nije bilo u modi nista puno drugacije...barem se ja ne secam...
i stavljale su se one cokoladice kao ukras...danas ni one vise nisu u "modi" cini mi se

vrh-za-jelku-crveni.jpg
szaloncukor-2-kep.jpg
 
Mislis na ove? Ja se kao dete secam inace samo ovih...i mi smo ih imali...tada jos nije bilo u modi nista puno drugacije...barem se ja ne secam...
i stavljale su se one cokoladice kao ukras...danas ni one vise nisu u "modi" cini mi se

vrh-za-jelku-crveni.jpg
szaloncukor-2-kep.jpg
Е то. Само могу често да буду и златне боје. Звезда падалица и ово ка горе је траг који заостаје за њом.
 
Е то. Само могу често да буду и златне боје. Звезда падалица и ово ка горе је траг који заостаје за њом.
mene podseca na neko davno proslo vreme koje se nikada nece vratiti...mozda zato i ne volim da je vidim...budi secanja...
sa druge strane...nekako mi je uvek strcala sa jelke sa tim svojim spicem... :)
 
mene podseca na neko davno proslo vreme koje se nikada nece vratiti...mozda zato i ne volim da je vidim...budi secanja...
sa druge strane...nekako mi je uvek strcala sa jelke sa tim svojim spicem... :)
Вероватно си у неком тренутку повезала тај украс са неком сетном ранијом емоцијом изазваном нечим другим па ти је остала та асоцијација. :)
 

Back
Top