Sta sledbenici Adolfa Hitlera vide u Kostunici dr Vojislavu ?

Niko na nasoj politickoj sceni nije cist moglo bi danima i satima da se raspravlja:!:
To niko ni ne spori. Reč je, ipak, o nečemu drugom.

Daleko smo mi od demokratije:!:
Da. No, ipak nešto bliže sad, nego pre, na primer, 8 godina. ;)

Misliti svojom glavom odnosi se i na vas :!
Na neke, svakako.

:Da ne spominjem Solanu:!:
Ni ne spominji. ja sam već rekla - ta vucibatina podržava u stvari, upravo - više Koštunjavog i radikale. :evil:
 
meni je jako smesno citajuci neke textove gde ljudi za sve svoje licne neuspehe i neuspeh drzave okrivljuju sve samo sebe ne.da li se iko ikada zapitao sto se srbi stalno svadjaju,zasto nisu slozni,zasto se medjusobno ubijaju i da li tim ponasanjem omogucavaju da nama vlada ko god stigne?da li je u pitanju nasa pohlepa,srebroljublje ili jevreji,teorija zavere,papa itd......sta vi mislite?
 
Pa Seselj bio zaljubljen u Amere ranije. Nishta to nije cudno.
Bio, jašta. Skupljao dobrovoljce za invaziju na Irak '91. Ali, bojim se da je, i sada. Zapravo, više su - oni u njega, i Koštunjavog. A kad na sve još dodamo i Ruse, koji, takođe, između ostalog i preko nas, "vežbaju mišiće" s Amerima, onda, stvarno, nama, sve skupa ovde, uopšte nije lako.
 
Bio, jašta. Skupljao dobrovoljce za invaziju na Irak '91. Ali, bojim se da je, i sada. Zapravo, više su - oni u njega, i Koštunjavog. A kad na sve još dodamo i Ruse, koji, takođe, između ostalog i preko nas, "vežbaju mišiće" s Amerima, onda, stvarno, nama, sve skupa ovde, uopšte nije lako.

aha... i tenkove hteo da salje "braci Amerima" :rotf:

A ne mislim da ga Amerika misrise sada. Zato su i trazili da ide u Hag.
 
Sednica partije:
1hz4m8.jpg
 
aha... i tenkove hteo da salje "braci Amerima" :rotf:

A ne mislim da ga Amerika misrise sada. Zato su i trazili da ide u Hag.
Pa, moguće je i da su ga , "istrošenog", kao i Zlobodana, šutnuli, i "prebacili" Rusima. (kao što su " veštica-cvećarka" i debil sin joj, očigledno sad pod njihovom "pashom"). No, nekim interesima uvek dobro dođe kao "rezerva", tako da, uvek svi oni mogu da ih "potegnu" ako im zatreba.
 
http://gorandavidovic.com/
Veoma je zanimljivo da osvedoceni nacista svoje favorite vidi bas u Kostunici i IIlicu magistru Velimiru :confused:
Kako je doslo do toga da sledbenik ideologije od koje je stradalo najmanje milion Srba ,a verovatno i vise sada vidi zajednicki interes u u ljudima koji zvanicno nisu fasisti(ako zanemerimo ljoticevsku proslost Kostunicinog oca) i jos se predstavljaju kao prave i iskrene srpske patriote ,?
Kako moze da se bori za interese srpske Vojvodine kad podrzava partije koje u njoj imaju zanemarljivu podrsku tu negde ko Ceda i Canak a ne recimo SRS koja je respektabilna politicka snaga u pokrajni ?

Ново изабрани италијански премијер Силвио Берлускони у топлом загрљају Алесандре Мусолини, унуке Бенита Мусолинија.
Она је позвала своје присталице да гласају за Берлусконија.

img.184426_t.jpg


Завршетак предизборне конвенције Берлусконијеве партије, 10 април 2008.


Идеш у Европу која је пуна легалних наци партија оје имају по 20-30 посто у парламенту и где је немогуће забранити неонацистичке организације, чак шта више сматрају да је то демократско право на избор и политичко мишљење...
То је твоја Европа....

Овамо пљујеш неонацисте овамо свршавате на то што је ФИАТ дошао у Србију...
 
Ново изабрани италијански премијер Силвио Берлускони у топлом загрљају Алесандре Мусолини, унуке Бенита Мусолинија.
Она је позвала своје присталице да гласају за Берлусконија.

Овамо пљујеш неонацисте овамо свршавате на то што је ФИАТ дошао у Србију...
ti to hoces da kazes da su svi zitelji Italije neonacisti:shock:,ako sudimo po tome onda su svi zitelji Srbije demokrate(prema poslednjim izborima):rotf:
 

Back
Top