Quantcast

STA SE DESAVA???

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
Danas odem na DEFRAGMENT NOW... i desava se sledece>izbacujemi prozor sa znakom upozorenja i odgovorom YOU MUST HAVE ADMINISTRATOR PRIVILEGES TO DEFRAGMENT A VOLUME.Da nije to zbog chachkanja USER ACCOUNTS..................ako neko zna sta je u pitanju nek napise,,,,,,,,,,,unapred hvala.........

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
da,odem na start>log off i ko da mi se restartuje komp ali nigde ne mogu da odaberem administratora.Kad udjem u user accounts pojavi mi se samo
PICK A TASK................
_create a password
-change my picture
-set up my account to use a .Net passport i moja slika pored ispod koje pise Limited account.............
Sta ti mislis?

Profimare

Elita
Poruka
22.281
Resetuj komp, pa pritiskaj F8 dok ti ne izbaci "meni" pa izaberes safe mod... I kad udjes tu ides ovako...
Start->settings->control panel->user acounts, pa odaberes sebe i ides na change my acount type ili change acount type pa odaberes sebe i stavis comp. administrator ;)

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
E pope odradio sam to ................sredilo se.............ali kad upalim komp izadju mi vise account-a pa trebam da odaberem................uzmem moj i udjem conrol panel>user account i hocu da obrisem ona dva preostala,da se ne smaram svaki put kad upalim komp kao trebam da odaberem neki.................i ne modu da ih obrisem..........jer mi pise sledece-THE ACCOUNT YOU WANT TO DELETE IS LOGGED ON.BEFORE YOU CAN DELETE IT YUO MUST SWITCH TO THAT USER ACCOUNT AND LOG OFF THAT USER.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.