Sta sad?

frozen1982.:
samo sam to hteo da kazem.Kriterijume ima svako al oni nisu SAMO fizicki...ako jesu,slaba vajda od svega toga.

Baš oko toga sam se ja kačio sa Lexom pre koju nedelju... Nemoj da se trudiš... Ima onih koji tav stav neće nikada moći shvatiti i/ili prihvatiti...
 
Covece, ovde pricamo o seksu i to onom prvom sa osobom koju ste tek upoznali! Znaci nema tu jos ljubavi, ona moze eventualno da se pojavi kasnije, za sad postoji samo fizicka privlacnost.
 
elenabg:
Pa dobro imas li ti neke kriterijume koje bi osoba trebala da ispuni u pogledu fizickog izgleda? A da se ticu skrivenih delova tela, znaci ne mozes da znas dok se ne skine.
Ne mora da bude kao na filmu ali mora tebi da se svidi.
Pa imam kriterijume, normalno... nisam svastoјeb!
Ali ti kriterijumi svi do jednog mogu vrlo lako da se sagledaju i kroz odecu... mislim ne znam sta bi to specijalno moglo da me pogodi kad se neka skine?
Evo vako recimo, kad je neko nezgrapno gradjen, previse debeo, previse rahitichan, neproporcionalan to se sve moze videti kroz garderobu bez problema... znachi takve osobe mogu u startu da otpishem.
I ok, znaci sveo sam izbor ne neku normalu... sta sad tu ima specijalno da me iznenadi kad se skine? Mozda si mislila na neki defekt na kozi, sta?
 
elenabg:
Covece, ovde pricamo o seksu i to onom prvom sa osobom koju ste tek upoznali! Znaci nema tu jos ljubavi, ona moze eventualno da se pojavi kasnije, za sad postoji samo fizicka privlacnost.
Ja sam reko svoje misljenje,postujem tudje al ovo je moje.Redosledi i prioriteti nam se ne poklapaju.....ne mogu svi da gledaju na isti nacin.
 
Kad_LupimLupim:
Pa imam kriterijume, normalno... nisam svastoјeb!
Ali ti kriterijumi svi do jednog mogu vrlo lako da se sagledaju i kroz odecu... mislim ne znam sta bi to specijalno moglo da me pogodi kad se neka skine?
Evo vako recimo, kad je neko nezgrapno gradjen, previse debeo, previse rahitichan, neproporcionalan to se sve moze videti kroz garderobu bez problema... znachi takve osobe mogu u startu da otpishem.
I ok, znaci sveo sam izbor ne neku normalu... sta sad tu ima specijalno da me iznenadi kad se skine? Mozda si mislila na neki defekt na kozi, sta?

Pa eto moze i to sto si naveo pod uslovom da je tebi koza jako bitna, ili nesto drugo sto je tebi bitno, npr. super grudi dok ne skine brus a onda ispadose do pupka, ili nema ih, opet pod uslovom da je tebi to bitno, ili sto rece iluzionista ruzna i velika stopala a tebi je to fetis npr. Ili za devojke varijante > a u gacama-nema ga nigde. Takve stvari.
 
a sta da radis....kad bolje razmislim, najbolje je ne skidati se...mislim, toliki trud da ti propadne a svejedno ce na kraju da te vidi a i ti njega...:)
 
elenabg:
Pa eto moze i to sto si naveo pod uslovom da je tebi koza jako bitna, ili nesto drugo sto je tebi bitno, npr. super grudi dok ne skine brus a onda ispadose do pupka, ili nema ih, opet pod uslovom da je tebi to bitno, ili sto rece iluzionista ruzna i velika stopala a tebi je to fetis npr. Ili za devojke varijante > a u gacama-nema ga nigde. Takve stvari.

Kad sam pomenuo defektnu kozu mislio sam stvarno defektnu, znchi zbog neke bolesti ili genetike... a da mi se to ne bi svidelo ne treba da imam visoku zahtevnost po pitanju kvaliteta koze :roll:
Tako nesto se nikome ne bi svidelo.
Sto se tice grudi... pa logicna je stvar da dzambo sise u vecini slucajeva ili kad tad moraju da se otegnu. I one imaju neku proporcionalnu velicinu... e sad sto se danas generalno natura stav da su big bubies In, bog zna sta, kljucne za dobar sex i sl... to je problem onih koji ne shvataju da nije tako i za nji' me boli patka. Inace ribe koju vole da nabiju svoje velike sise, ustvari najcesce i imaju te kravulje sto se otezu do pupka... dakle i to se da prepoznati i pre skidanja. Dakle vidi se kad su premale, vidi se kad su prevelike...

Ocu reci, jos uvek ne vidim sta to tako dramaticno moze da bude sakriveno ispod odece? Zapravo ne radi se o dramticnosti neke falinke, nego koliko dramatizuje sam posmatrac ;)
 
frozen1982.:
Bolje i mlada Karla i Kamila ako su OK,zabavne,duhovite,inteligentne....nego neka sponzorusa koja misli da je riba bez grama mozga,ako stvari vec postavimo tako rigidno.....samo sam to hteo da kazem.Kriterijume ima svako al oni nisu SAMO fizicki...ako jesu,slaba vajda od svega toga.


iHHHHHHHHHHH frozene, ti kao da ces da je yebes u mozak
 
Zavisi sta i zavisi koliko... Dobro su rekli i KLL i Frozen...
Nije sve bazirano samo na fizikoj privlacnosti... jeste ona neophodna ali nije najjaci afrodizijak... I jest da ni ja nikad nisam imao takav slucaj... jer u principu se prilicno dobro moze proceniti neko... ali sumnjam da bi mogao sa nekom gubavom spavati npr... A sad to male sise to uopste ne gledam... to mi je nebitno... Vaznije mi je da ima dobru guzi i lepo lice... dobar stas... a najvaznije je da se mi psihicki kontamo... A afrodizijak mi je njena dobrota...
Ma fora je il se prihvatate takvi kakvi ste il se ne prihvatate...
A da mi se desi takav slucaj... lepo bi popricao sa njom i na kulturan nacin gledao da izgladim stvar... mada mi je stvarno imaginaran slucaj i na granici nemoguceg... A ako smo se vec poskidali i dosli na taj nivo greota je ne zveknuti se, zar ne? Nego je cudno pitanje koje postavljas i normalno da se covek zapita a kakve ti to mane imas... :lol:
 
frozen1982.:
A sta mislis-sve je lepo u ambalazi a kad skines ono......organ koji nisi ocekivao? :shock: :lol:
Hehe nedo mu bog... :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Mpr predlog:

Bila je..
Bila je luda zurka
Sto bi rekli totalni mrak
Ja sam te noci bio napaljen
Ko najludji ludak

Kada je prosla pored mene
I namignula okom
Jedan deo moga tela odgovorio je skokom

Imala je kosu boje meda boje Dunava
Po malo gadna ali nije bila skrnava
Igrala je stiplcez palila se sva na jazz
Radila je ko masina a u dusi bila fina

Ja se takav toga dana ne bih dopao ni mami
Kad sam uhvatio pogled gore navedenoj dami
Nakon pet minuta vec smo plesali u tami
A iduceg trenutka smo bili sasvim sami

Ja sam punjacica najludjih zelja
Rekla je u maloj sobi levo od
Ve-Ce-ja

Ruka je klizila uz nogu sve blize blize
Kad sam osetio iznenada nesto joj se dize
Prijatelji moji da ste videli belaja
Dal' sam pretero u picu ili riba ima micu

Fatamorgana
 
elenabg:
Da se nadovezem na vec postojecu temu na forumu, sta radite kad se nadjete u kriticnoj situaciji otkrica da kod njega nema sta da se vidi ili da su njene grudi grozne ili nesto drugo sto vas zaista odbija. A kasno je da vas zaboli glava ili da morate tetki da nosite lek?
( A bas vam se svidela osoba i eto oboje ste zeljno iscekivali taj seks)

Verovatno bih pocela da se smejem.Nikad nije kasno za to sve sto pricas.Uvek smes da kazes NE.
 
Nisam siguran da sam skontao....cito sam malo sta je paradizo reko o prevari i ne slazem se.....prevara je stvar karaktera-neko ga ima,neko ne.Ko ga ima nikad nece prevariti,ko ga nema....
 

Back
Top