Шта са мигрантима?

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Кроз Србију је прошло ХХХ миграната. наравно, већина је само мирно прошла али било је и доста сулучајева пљачке, силовања, напада, убистава, отимачина.... И то не само у Србији већ и у свакој држави кроз коју су прошли.
Симптоматично је да су мигранти у огромној вечини млади мушкарци способни да се боре против недаћа и проблема који су их натерали да беже из својих земаља. Жене, деца и старији људи међу мигрантском популацијом су на нивоу статистичке грешка али таман довољно за камере душебрижних, хуманитарних новинарских екипа и НВО лешинара.
Србија "тежи" уласку у ЕУ, па ценим да би МОРАЛА да примени и методе које се примењују у ЕУ... Бодљикава жица, војска, полиција... ане овај идиотизам са пријемним центрима, храном бољом него што имају породиље, медицинском негом какву немају ни сви житељи Србије....


Гвоздена врата (ЕУ пракса) попут Мађара, Чеха, Словака, Хрвата, Пољака.... И никаква права јер, ипак, незаконито су прешли границу. А и држава би могла да финансира депортације у матичне земље када већ финасира разне глупости.
 
Причајте ви али овде већ постоји мањак радне снаге. Ко ће радити поједине послове ако Србија бар мало економски узлети, ја не знам али Срби неће.

колико си их удомио у свом стану?

- - - - - - - - - -

https://www.blic.rs/vesti/beograd/p...cu-pretio-da-ce-objaviti-njene-snimke/2p3dhl6

PIJANI NIGERIJAC SILOVAO DEVOJKU (18) NA VOŽDOVCU Pretio da će objaviti njene snimke, držao joj nož pod grlom i odveo u spavaću sobu
Kurir 10.02.2019. 21:46
Komentara: 12

silovanjeFOTO: SCREENSHOT
Beograđanka K.S. (18) silovana je danas popodne u Ulici Nikole Đurkovića na Voždovcu, a prema nezvaničnim informacijama, za ovaj gnusni čin osumnjičen je državljanin Nigerije V. M. (31).

Devojka je, kako piše "Kurir", silovanje prijavila policiji danas oko 16.45 i objasnila da je, u vreme kada je bila sa svojim poznanikom I. G. (20) iz Somalije, primila poziv od V. M., koji im je zapretio da će objaviti eksplicitne snimke na kojima je K.S.

Na taj način ju je namamio da dođe kod njega, a zatim ju je silom, uz pretnju nožem, uvukao u kuću. Devojku je, naime, držeći joj nož na vratu, odveo u spavaću sobu, gde ju je silovao, posle čega je K.S. uspela da se otrgne i pobegne.



Obojica su, prema saznanjima ovog portala, uhapšeni, a u policiju je takođe odveden i I.G.
 
Причајте ви али овде већ постоји мањак радне снаге. Ко ће радити поједине послове ако Србија бар мало економски узлети, ја не знам али Срби неће.

Ne dolaze oni zbog posla.


Osamnaestogodišnja devojka K.S. iz Beograda silovana je danas popodne u ulici Nikole Đurkovića na Voždovcu, za šta je osumnjičen državljanin Nigerije Viktor Mesi (1988).



On je K.S. silovao u kući u kojoj boravi, uz pretnju nožem, a kako Kurir saznaje, izbezumljena devojka je posle silovanja uspela da se otrgne Nigerijcu, i istrčala na ulicu, gde je naišla na dežurnu patrolu.

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...-culi-sta-se-desilo-u-kuci-strave-na-vozdovcu
 
Postoji bitna razlika iymedju Srbije i EU, a to je da srbija nije cilj migracija
i druga spoljna politika srbije, ali i treca razlika ti ljudi nisu slucajno migranti
a ni po svojoj zelji, a ima jos razlika.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
K.S. (2001) je silovanje prijavila policiji danas oko 16 i 45. Ona je policiji objasnila da je, u vreme kada je bila sa svojim poznanikom I. G. (1989) iz Somalije, primila poziv od Viktora Mesija, koji im je zapretio da će objaviti eksplicitne snimke na kojima je K.S.


Шта тражи ово дете са Сомалцем од тридесет лета????
 
колико си их удомио у свом стану?

Ја ти причам о стварним проблемима, ти ми качиш ову црну хронику. А у земљи Србији се жене силују и злостављају сваки дан и то нико и нема вољу да прокоментарише. Него сте се ухватили ове приче јер је странац у питању.

Ја те питам, ко ће да ради ако Србија мало економски узлети? Немамо радне снаге човече, како ћемо тај проблем да решимо, имаш ли неки предлог?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moraju da se asimiluju u srpsko drustvo, da dobiju drzavljanstvo i da pocnu da rade nisko placene poslove.

To je sudbina Srbije.

Opet cemo pogaraviti na ovim prostorima....

Vidi ovaj snimak iz Svedske kako migrant obezbedi sebi mesto u javnom prevou

https://lesobservateurs.ch/2018/03/...ame-agee-pour-quelle-lui-cede-sa-place-video/

Za to vreme Vikinzi

LiveLeak-dot-com-shBjpg_1520198055.jpg
 
Много си глуп врачарац. Ја ти причам о стварним проблемима, ти ми качиш ову црну хронику. А у земљи Србији се жене силују и злостављају сваки дан и то нико и нема вољу да прокоментарише. Него сте се ухватили ове приче јер је странац у питању.

Ја те питам, ко ће да ради ако Србија мало економски узлети? Немамо радне снаге човече, како ћемо тај проблем да решимо, имаш ли неки предлог?

Bolje je dopremati Srbe iz okolnih Drzava. Iz Bosne, CG....Ali vec je kasno. Balkan je namenjen Crncima, Arapima, Paki ekipi itd
 
U našoj državi mi to smeće guramo za Sarajevo a oni tkz. FGR to guraju papcima u Krajinu.Granica sa Hr kod Krajine je odlično čuvana od strane Hrvata i tu je nastao čep.Naravno to nije naš problem i baš nas briga.
Šta će te vi da radite,ne znam.Vi ste država za sebe.Mi se prema svojoj Republici Srpskoj odnosimo domaćinski.To je naša kuća.Čija je Srbija kuća to valjda vi treba da znate.
 
U našoj državi mi to smeće guramo za Sarajevo a oni tkz. FGR to guraju papcima u Krajinu.Granica sa Hr kod Krajine je odlično čuvana od strane Hrvata i tu je nastao čep.Naravno to nije naš problem i baš nas briga.
Šta će te vi da radite,ne znam.Vi ste država za sebe.Mi se prema svojoj Republici Srpskoj odnosimo domaćinski.To je naša kuća.Čija je Srbija kuća to valjda vi treba da znate.

Migrant u banjalučkom tržnom centru ukrao telefon

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Migrant-u-banjaluckom-trznom-centru-ukrao-telefon/522363
 
Bolje je dopremati Srbe iz okolnih Drzava. Iz Bosne, CG....Ali vec je kasno. Balkan je namenjen Crncima, Arapima, Paki ekipi itd

Misliš ko Milošević što je prodao RSK??
Neka nas u Srpskoj.Tu nam je dobro.
A vi ili pravite decu ili će vam ih praviti migranti.

- - - - - - - - - -

To važi za Srbe a i za vas musave muhamedance.Pala vam ćuna.
 
Onda se zapravo pitam- PA STA VI HOCETE?!
Момче, врло је ружно и ниско то што радиш.
То што си ти војвођански Хрват гастарбајтер у Словачкој, никако ти не даје право да провоцираш и изазиваш Србе оволико.
****
 
Poslednja izmena od moderatora:
Момче, врло је ружно и ниско то што радиш.
То што си ти војвођански Хрват гастарбајтер у Словачкој, никако ти не даје право да провоцираш и изазиваш Србе оволико.
***.

Sta to tacno sam uradio, rekao sto je najverovatnije istina?

"Moraju da se asimiluju u srpsko drustvo, da dobiju drzavljanstvo i da pocnu da rade nisko placene poslove.

To je sudbina Srbije.

Opet cemo pogaraviti na ovim prostorima...."

Sta je ovde pogresno?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sta je ovde pogresno?
Твоја слабо прикривена злурадост, дрско изазивање Срба и њиховог националног поноса.
Ниси ти, синовац, ништа бољи од оних ништака из Сплита. Хрват, који се крије иза лажног космополитизма, нелојални грађанин државе из које си потекао.
Ситна, озлојеђена душа, кивна што Хрватска није до Земуна.
Смањи фолирање, и мани то лицемерје.
Стварно је ружно, без зезања.
 
Твоја слабо прикривена злурадост, дрско изазивање Срба и њиховог националног поноса.
Ниси ти, синовац, ништа бољи од оних ништака из Сплита. Хрват, који се крије иза лажног космополитизма, нелојални грађанин државе из које си потекао.
Ситна, озлојеђена душа, кивна што Хрватска није до Земуна.
Смањи фолирање, и мани то лицемерје.
Стварно је ружно, без зезања.

Zluradost nije to sigurno. Promovisanje iseljenja, sprdanje i mrznja prema politicarima, nesimpatican mentalitet-to jeste.

Da se sprdam-to jeste.

Imam pravo ovde i da se foliram i da budem licemer, nije protiv pravilnika.

Sto je nekome ruzno, to je opet tvoja stvar.

Da te boli istina, boli. A ja cu i dalje pisati bez umotavanja, prikrivanja, bez pardona.
 

Back
Top