Шта ради СНС у Шумадији?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije to ništa. Građani Aranđelovca su prošle godine jedva, uz demonstracije, blokade i pretnje sprečili SNS gradonačelnika da poseče polovinu parka da bi neki njegov investitor sagradio stambeni kompleks.
Dakle, uz slogu i istrajnost, može se lopovskoj bandi stati u kraj.

Градоначелнику општине Аранђеловац овај тип је најближи сарадник ...они не смеју да остану на власти , не смеју да остану у оваквом саставу ..

Пази ову нову аферу , сам себи направио изгледа ..нешто сам чула , али нисам сигурна око детаља ..углавном максимално искориштен службени положај
 
Aaaa, pa tebi, drugarice, smeta što je on Rom, ne bi ti smetalo da je Srbin sns lopov.

Мени смета што је лопов , али други пред тим затварају очи ..чак и она Србија против насиља , грађанска Србија ..све док је Ром може да ради шта жели а и није само он , пакују се афере преко недужних људи , то је најболније ..

Нема лимита , напакујеш аферу преко недужне особе и ти изађеш као победник ...сва средства се користе , али мора да постоји неки морални кодекс, њега је и највећи олош 90тих имао
 
Можда ми је ипак најгнусније од свега то што овде ови што су против СНС чим чују да је реч о Рому одмах се повлаче и коментари престају ...

Да ли ми уопште имамо избора прилико избора представника ромске нац мањине у парламенту, у странци ..немамо , питање је шта се толерише и до које границе је граница толеранције
 
ауторска тема

Шта се то дешава у Аранђеловцу са неким ликовима из општине који су чланови СНС , чујем да има велика афера , неке тајне службе упетљане .има ли неко неки инфо или ће бити заташкавање ..
Kakva je bila jagnjetina od DOS-a kad si isla na trg 2000? Jel od DOSa ili Vuka Draskovica, ko je pekao?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top