Шта после Вучића?

Шта ће се десити са Србијом после Вучића?


  • Ukupno glasova
    38
Замислимо сценарио у блиској будућности, Александар Вучић се повлачи из политике или губи на изборима.

Држава Србија коју он тренутно гради је права машинерија, има потпуну контролну над ситуацијом кроз медије и своје локалне шефире. Не делује да било ко може да угрози Вучића или да је приближно способан у вођену такве државе, ни Мали, ни Неша, ни било ко други.

Пробудили смо се једно јутро и Вучића више нема. Шта мислите, како ће изгледати пост-Вучићевска Србија?

Да ли ће бити унутрашње борбе у СНС-у међу дајгузима и да ће победник преузети кормило?

Да ли ће доћи до поделе СНС-а? Да ли ће бити као и са ДС-ом да ће се сви прелити у неку нову странку?

Да ли има могућности за нови почетак, неког ''свежег'' лидера? Или ће бити само наставак ове чемерне приче?




Bolje Pitanje sta je u vreme vucica on je pretvoriju drzavu u fabriku licnog novca povecao procenat Korupciji u drzavi smanio vrednost dinara i povecao cenu na sve plus ceo spisak koji ima veze sa ljudima u Srbiji i van Srbiji ali najinteresanij fakt o tome kako mogo da dodje na vlast covek koji nije imao za to obrazovanje plus zanjimljiv fakt njegova svadba koji decko poklone dobijao ali najzanimljivije sta sad desavase u vreme karantina zbog cega on tako gubi drzavu njegova pohlepnost dovesce drzavu do krize jer komunale nije smanjiu ili ukinuo jer on sam uveo vanredno stanja a mi i dalje u obavezi da placamo komunale i td posle nikakva odrzavanja policijskog casa a kamoli karantina najzanimlji fakt to sto sve gradilista vucica su otvorene i normalno rade i ljudi koji tamo rade dobijaju za to bonus a koji ne placaju njemu nemogu da grade jer kao nemaju opremu za bezbedan rad u vreme karantina a kad posaljes zahtev nemozes da nabavis to sto oni traze ali kad das pare odmah sve ima za tebe plus kad dosla kina i rusija nemoguce to sto su oni doneli samo 1000 ili 2000 testova za koronu. Sacu vam da kazem sta ce biti u Srbiji nas dragi vucic on ce otvoriti svoju *firmu* koji niko nece misliti da je to njegova i da preko nje da ce drzava da kupuje sve sto treba za ili protiv korona virusa on dobija sa dzabe sve salje to u firmu i drzava kupuje to u firmi i to je to eto vam jedna od shema zarade vucica plus da ne bi niko imao drugu ideju on ce da kaze da bilo koja druga firma je laz jer on kontrolise sve komunikacije i bilo koje sfere informaciji evo vam primer Medigroup njihova labarotorija je kvalificirano za to i za mnogo drugo koji su potvrdjene u Evropi i mi svi znamo da samo ljudi za velikim novcem njih koriste zato cim prvi covek inficiraose u srbiji medigroup imali su vakcinu jer zato njima i placaju oni su dali to svojim klijentima i zavrsila se prica sve je uredu i oni su hteli to da prodaju i u druge bolnice ali vucic njih sprecio i jer on hoce to sam da prodaje eto to je to sta se desava sada mnogo zanimljivij njego sta ce biti
 
dr nikolic.jpg
 
Stari je ali dobar...nadasve poucan.
Došla Fata Muji u bolnicu i kaže:
Da čuješ, Mujo, šta mi se sad desilo - ušla ja u taksi i kad sam stigla do
bolnice, vidim da sam zaboravila novčanik. Taksista mi reče: Ili oralni seks
ili da mu otpevam neku pesmu.
Pita Mujo:
Pa koju si mu otpevala?
A Fata će:
E, moj Mujo, zar ti misliš da je meni do pesme dok si ti u bolnici?!
Tako je sa narodom i Vucicem, nije narodu do pevanja u ovoj panici.
 
poslje vučića doći će čovjek koji će u trenutku rasula na zapadu donjeti zakone o kažnjavanju za promociju komunizma,titove diktature i pogubnog jugoslovenstva što se naravno odnosi na drugsrbijance koji idu u ćorku i strane i domaće medije koji promovišu ubojstvo države srbije...
 

Back
Top