Šta nosim danas - Vol. 2

PA262621.jpg
 
Baby, simpa zimska kombinacija za šetnju, deluje mi kežual i udobno. :)

Slatka kao šećer, veoma hrabro ukombinoviani dezeni šala i suknje, ali - što da ne? :)
Veselo i inspirativno, verujem da je uživo još lepše nego na fotografiji.

Ja jedino nisam poklonik dubokih čizama na pertlanje, ali mi se dopada boja.

A evo i mene u jednoj sasvim jednostavnom, ali outfitu u kojem mi je veoma prijatno i komforno. :)

DSCN3608.jpg
 
Slike su lose pa opis...Haljina bez rukava (viskoza/pamuk), gornji deo ciklama siri, ali prati liniju tela, donji crn, ima postavu, takodje ima crni pojas u istom materijalu kao haljina-na kukovima, duzina mini, oko 15cm iznad kolena...sako crni, roze svilena postava...ono sto se ne vidi, strample-crne, deblje i cizmice...koje su realno promasaj, ali izabrala sam udobnost, jer sam stajala 7h...brzinsko spremanje pa zato ovakve fotke, valjda se bar malo vidi opisano. :)
Pogledajte prilog 314632Pogledajte prilog 314633Pogledajte prilog 314634
 
Ankora, dopada mi se tvoj stil koji je chic-bajkerski-kežual.

Ovakve kombinacije su obično one u kojima se ljudi osećaju najbolje, kada miksom nekoliko stilova izraze svoj stav odećom koju nose.

Jedino su mi suvišne nitne na obući, ali nema veze.

Iako naizgled neprimetne, boje kaiša i nadpetnog dela obuće iznad đona svojim slaganjem daju uravnoteženost outfitu, iako su na njemu servirani na kašičicu. :ok:

Nakit je uvek onaj koji modnoj priči daje pravi ton i moj glas ide narukvicama.

Sve u svemu, me gusta.
 
Dobra vecer!
Slazem se s diskutanticom lamar. na prvoj fotografiji kisobran daje jednu pravu romanticarsku notu, ali na drugoj fotografiji DOMINIRAS.
Prekrasan kaput i prekrasna TI. :)
Onako americki casul.. al opet chiki stajl..
LAJK!
 
Dobra vecer!
Slazem se s diskutanticom lamar. na prvoj fotografiji kisobran daje jednu pravu romanticarsku notu, ali na drugoj fotografiji DOMINIRAS.
Prekrasan kaput i prekrasna TI. :)
Onako americki casul.. al opet chiki stajl..
LAJK!

Dobra večer!

Hehe, hvala i tebi.

Ova kombinacija je nastala sasvim slučajno, a sada je jedna od mojih omiljenih. Uskoro ću da je repriziram. :)
 

Back
Top