Sta ne treba da propustimo...?

Necu pisati o onome sto ste vec rekli - voleti,biti voljen,teziti ka ispunjenju svojih zelja... Recicu samo konkretnu situaciju:
Popeti se na vrh neke palnine...leci na travu ,udahnuti zivot punim plucima, pustiti da vas okupa rosa,posmatrati oblake kako plivaju po nebeskom plavetnilu i jednostavno biti sam sa sobom i svojim mislima,pobeci od gradskog ludila... ;) Obavezno - bar jednom u zivotu!
 
dzindzer:
Pa, bas interesantnih odgovora.
Svidja mi se shto smo svesni da su emocije veliki deo ispunjenosti nasheg zhivota.
Tanja.....mislim na pljuvanje :) , nije ni to loshe , ako te ispunjava.
Ja mislim da ne smemo propustiti nijedan dan da prodje a da ga nismo svesni!
Kazem ( u narednom...) nisam probala...kazu da je dobro....
Ljudi preporucuju,mi uzimamo ili ostavljamo..
 
djavolica_andjeoskog_lica:
Necu pisati o onome sto ste vec rekli - voleti,biti voljen,teziti ka ispunjenju svojih zelja... Recicu samo konkretnu situaciju:
Popeti se na vrh neke palnine...leci na travu ,udahnuti zivot punim plucima, pustiti da vas okupa rosa,posmatrati oblake kako plivaju po nebeskom plavetnilu i jednostavno biti sam sa sobom i svojim mislima,pobeci od gradskog ludila... ;) Obavezno - bar jednom u zivotu!

I da hodash bos/a po kishi, da podelish s nekim svoju omiljenu chocolate, da se nasmejesh iskreno bar 1put dnevno......e, da, i da otpevash svojoj ljubavi `I Luv U Baby`, koliko god `divno` zvuchalo....
 

Back
Top