Sta mislite?

Свака њима част, само нека се оне еманципују, сваки паметан човек зна да окрене сваку ситуацију у његову корист, тако и ја са њиховом еманципацијом, само нека оне гурају, раде против себе... Мени? Мени је сјајно...

А то као шта мислите о данашњим, исто што и о јучерашњим.. Нема ту данас-јуче-сутра и шта ти ја знам, него се данас прича оно што се раније радило и мислило али тајно... Па изгледа мало дегутантно.. Али буди паметан и научи то да користиш, и ти си на дасци, на највишем таласу..

Nema tu sta da se uci sinak..Mlad si jos uvek.Vidis da se borim za porodicne vrednosti,za povratak na stari sistem,ili jos bolje "pravu emancipaciju" onakvu kakva je na zapadu!Tamo svako placa svoje makar,i dele se i obaveze i troskovi vodjenja domacinstva.I ne odustaje se na prvu prepreku,naravno osim ako nije tip prepreke nepremostiv..znate na sta mislim..A jedno je misliti,a drugo je nesto sasvim raditi..;)
 
Nema tu sta da se uci sinak..Mlad si jos uvek.Vidis da se borim za porodicne vrednosti,za povratak na stari sistem,ili jos bolje "pravu emancipaciju" onakvu kakva je na zapadu!Tamo svako placa svoje makar,i dele se i obaveze i troskovi vodjenja domacinstva.I ne odustaje se na prvu prepreku,naravno osim ako nije tip prepreke nepremostiv..znate na sta mislim..A jedno je misliti,a drugo je nesto sasvim raditi..;)

Јесам млад, али знам шта радим, мсм колико ће то бити успешно знаћу на крају, али имам моју причу...

Видим ја да се ти бориш, тј покушаваш нешто што ће бити оспорено одмах, тако да се ни не трудим да некоме објасним нешто, него користим то што ми нуде, и одличан сам у томе.. Само нека се оне еманципују, само нека гурају...
 
pa strugane mu rotkvice ne znam sta bih rekla
emancipacija jeste pocetno nesto dobro..sto je sluzilo za ojacavanje zena...bar je trebalo da sluzi za ojacavanje njihovog polozaja...koliko zaista i jeste to je mnogo veliko pitanje
e sad sto je jednim delom otisla u drugu krajnost
al opet niko ne voli stege ni podredjen polozaj
 
pa strugane mu rotkvice ne znam sta bih rekla
emancipacija jeste pocetno nesto dobro..sto je sluzilo za ojacavanje zena...bar je trebalo da sluzi za ojacavanje njihovog polozaja...koliko zaista i jeste to je mnogo veliko pitanje
e sad sto je jednim delom otisla u drugu krajnost
al opet niko ne voli stege ni podredjen polozaj

Жене обожавају подређен положај. Само то ријетко признају :)
 

Back
Top