Šta mislite o...

slusajte kako je u australiji. oni imaju u parkovima i na slicnim mestima kamere koje snimaju, i kad uhvate nekog da ne cisti iza kuceta ili, ne daj boze, sam vrsi nuzdu, to se pusta na televiziji, pa niko ne pravi ispade u strahu od nezeljenog publiciteta... :D pametan narod
 
shishmish01:
nemoguce da to ovde niko od vas ne radi !! shta radite sa pikavcima stavljate u dzep ili neku kesicu !!!
ajde, molim te, da li ti znas cemu sluze kante za djubre? ili ne pusi na ulici, ili sacekaj da prodjes pored kante.

hehe, najjace, stoj pored kante i pusi. da, mislim da bi trebalo da se uvede zakon da svi pusaci puse pored posebne kante :P kakav bi to red bio...
 
Od vaših komentara čovek može da dobije samo proliv. Zapravo svaki put kad pročitam odgovor nekog od vas dobijem akutni gastritis.

Na jednu tako lepu i konstruktivnu ideju ne umete da date neki sličan odgovor.
 
Pa koliko sam prometila sada ima kanti na svakom koraku,mislim da bi to trebalo da se iskoristi.Juce sam videla jedan decak da baci nesto u kantu,promasi i jos kaze :"ma pokupice to neko".Pa mislim debil!!!Mozda mi i jesmo nevaspitan narod,ali mogli bismo barem za to da se malo smirimo,to nam je jedan od uslova za EU,da nam grad bude cist.Ako je neko bio u Zagrebu mogao je da vidi da tamo retko gde mozes da naidjes na pikavac,ili zvaku,sta god...Ljudi se trude da im grad bude cist.Naziv naseg grada kao da bas nije za njega
 
CaLiMeRo:
Ali pazi šta je liku zabava:shock: ... Da postavi pitanje, pa da ga izmeni u jedite govna... E, svako danas troši ovaj kiseonik... 8-)


Pa prvo, devojko, meni to uopste nije zabava, to je posledica uzroka, a uzrok je plitkoumno ponasanje vecine ovih sto daju odgovor. ja sam dao jedan konstruktivan predlog, pri cijem razmatranju bi se razmenile konstruktivne ideje. naravno do toga nije doslo.

Drugo, ja sam video ovde sta i kako u vezi s tobom, i mogu ti reci da tvoje bivstvovanje na ovom forumu ima upravo uznaku uzaludnog trosenja kiseonika. Tvoje, gotovo uvek, plitkoumne, kratke, sture poruke ostavljaju jedan grozan utisak i u meni izazivaju mucninu kad ih procitam.

Drago mi je sto sam svima porucio da jedu izmet, jer na posletku vise isplati da iskonzumirate visak prirodnog djubriva nego sto ovde beljite, satima, danima, nedeljama, godinama i trosite pare svojih roditelja koji vas mucenici hrane i paze da budete jos besnji (to naravno ne vazi za tebe, jer si ti samostalna poslovna zena).

I zaista, svako danas trosi kiseonik. Nekima bi ga zaista treblao uskratiti.
 

Back
Top