Sta mislite o ovom?

  • Začetnik teme Anita Gost
  • Datum pokretanja
E svaka vam cast, svi ste cool! Jeste da je bilo i kritika, ali ne zamjeram. Sto se tice sexa i bivanja sa deckima, nikad nisam dopustila da se vidim i sa jednim i sa drugim u istom danu tako da je higijena bila na nivou. :lol: A najnovija vijest je da sam odabrala i da sad imam jednog jedinog, nemam dilema vise nikakvih. Mislim da sam dobro odabrala, a vrijeme ce pokazati. u svakom slucaju, snalazim se... :) Sretna sam, super mi je...
Sto se tice ove teme slobodno pucajte jos komentara ne bi li ih procitale neke buduce cure u konfliktu da im bude lakse.
Malo mi je bed sto sam napala Milowa ili kako vec mu je nick, ali realno covjek je dobio sto je trazio.1:1
Ajde javljajte se i dalje! Pozdrav svima! :)
 
Anonymous:
apotekarka:
Pazi se trudnoće i uživaj....
Zasto nema nastavka...npr. "dodji kod mene u apoteku po pilule, imamo sirok asortiman.... Narocito sredstava za otupljivanje iskrenosti, istinoljubivosti, postenja... i protiv one strasne venericne bolesti: moralnosti"
Ne bih da ispadne da sam neki moralni cistunac ali, iako vidim da je glavni slogan "just fack!!!", da li bi volela da se tako nesto desava tebi? Da tvoj decko/muz ima... i da se samo pazi da mu ne zatrudni?



Da moj muž ima još jednu varijantu, verujem da bi se sjajno zabavljali utroje. I, da, mislim da je zaštita veoma važna...
 
Anita Gost:
Milow:
Anita Gost:
Hvala vam ljudi na ovim savjetima, mislim da sam vecine i sama bila svjesna. Nista, ceka me najgori dio posla: ODLUKA! Ali nemojte misliti da sam inace takva gadura, ovo je specificna situacija. Samo ja znam tako sebi zakomplikovati zivot... :(
Veruj mi, nikoga ovde realno ne interesuje šta ćeš da uradiš...
Tvoje misljenje mi stvarno nije vazno, posto sam zakljucila da ti nemas pametnija posla nego da popaljujes ljude da se upuste u glupavu diskusiju sa tobom! Daj cova pronadji svoj zivot osim sto kreiras tudje! Ja bar imam dilemu i potrazila sam pomoc, a sto se tice tvojih nacina rjesavanja problema, prestani da se bavis tudjim zivotima i tudjim problemima i mozda se jednom i tebi nesto desi! odmakni se od monitora i zivi! I da, VAI FACUOLLA!
Prvo nauči italiansku, kaže se va' fan' culo (vai a farti fottere nel culo, prevedeno idi da te jebu u dupe. Ako hoćeš da se praviš pametna barem proveri informaciju... Lepo je Branko kockica govorio... ispeci pa reci.

Pero' devo dirti he tu non sei una puttana, sei solamente insicura e molto stupida.
 
Anonymous:
apotekarka:
Pazi se trudnoće i uživaj....
Zasto nema nastavka...npr. "dodji kod mene u apoteku po pilule, imamo sirok asortiman.... Narocito sredstava za otupljivanje iskrenosti, istinoljubivosti, postenja... i protiv one strasne venericne bolesti: moralnosti"
Ne bih da ispadne da sam neki moralni cistunac ali, iako vidim da je glavni slogan "just fack!!!", da li bi volela da se tako nesto desava tebi? Da tvoj decko/muz ima... i da se samo pazi da mu ne zatrudni?
Tebi je potreban očigledno androcour.
 
Milow:
Anita Gost:
Milow:
Anita Gost:
Hvala vam ljudi na ovim savjetima, mislim da sam vecine i sama bila svjesna. Nista, ceka me najgori dio posla: ODLUKA! Ali nemojte misliti da sam inace takva gadura, ovo je specificna situacija. Samo ja znam tako sebi zakomplikovati zivot... :(
Veruj mi, nikoga ovde realno ne interesuje šta ćeš da uradiš...
Tvoje misljenje mi stvarno nije vazno, posto sam zakljucila da ti nemas pametnija posla nego da popaljujes ljude da se upuste u glupavu diskusiju sa tobom! Daj cova pronadji svoj zivot osim sto kreiras tudje! Ja bar imam dilemu i potrazila sam pomoc, a sto se tice tvojih nacina rjesavanja problema, prestani da se bavis tudjim zivotima i tudjim problemima i mozda se jednom i tebi nesto desi! odmakni se od monitora i zivi! I da, VAI FACUOLLA!
Prvo nauči italiansku, kaže se va' fan' culo (vai a farti fottere nel culo, prevedeno idi da te jebu u dupe. Ako hoćeš da se praviš pametna barem proveri informaciju... Lepo je Branko kockica govorio... ispeci pa reci.

Pero' devo dirti he tu non sei una puttana, sei solamente insicura e molto stupida.
Hvala. I ovo nije bio strucni italijanski, naucen u skoli, pametnice, nego tipicni radnicki. Bitno je da si ti skontao o cemu je rijec, pametnice moja. :wink: I nisam nesigurna, samo sam zapocela temu. Neki ljudi nikad ne razumiju. Mrzim se prepucavati sa bilo kim, a ne zelim sa tobom. Primi moje izvinjenje, ako zelis, ako ne, u redu. Ne vjerujem da necu spavati nocu zbog tebe. 8)
 
Anita Gost:
Sa dva decka sam u isto vrijeme! Sa jednim sam vec pet mjeseci, ali znamo se vec dvije godine. Sa drugim je jos veoma svjeze, ali smo super prijatelji vec godinu dana, iako je uvijek medju nama kolao fluid, znate hemija i sl. Sta da radim? Volim i jednog i drugog i sto je jos gore i oni mene, ali srecom ne znaju jedan za drugog. Spasava me rodni grad i grad u kome studiram. Rastrzana sam! Help!
U pocetku moze da bude zabavno ali vremenom postaje smorno.Dva saveta pa ti biraj koji je bolji:
1.Raskini sa obojicom
2.Izvlaci drvce ili neka priladana brojalica tipa eci peci pec... :twisted:
 

Back
Top