Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Шта кувамо данас 8

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
25.967
realno radim sad na mestu koje nece biti zatvoreno cak i da bude neki lockdown.
gloopo mi je da kazem kolika mi je sad plata, ali ako se dokazem moze da skoci za 20-30 hiljada. a ni sad nije mala. racunajte da je to posao sa 4 godine srednje skole. tacno da se ubijem sto sam sedela na faxu, a mogla sam odmah da pocnem.
i da se utuku diplomama svi oni koji su studirali, a nisu nasli posao u struci.

al ja znam dal mi posao odgovara ili ne po protoku vremena, ako ja ne gledam svaki cas koliko je sati i kad ce kraj smene onda je ok.

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Poruka
50.746
i treba da bude gusta? secer ne dodajes da dobije slatkocu? a aleva moze malo ljute, ne mnogo. cek aleva ide odmah, ne na kraju? imamo neku krs alevu koja daje gorcinu, nju bih onda na kraju dodala da ne bude gorkasto.
bas si srce....moram da inpresioniram ukusom. :rotf:
Да, да буде укрчкано, гушће.
Шећер, зависи од парадајза, мораш да пробаш, али углавном не.
Алева може и на крају, ако је горкаста.
У принципу, ово је основни рецепт, можеш га мењати по свом укусу.
Ја, рецимо, не стављам црни лук.

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Poruka
50.746
ne gulim ja nista. za guljenje imamo pomocne radnike. nego ne koristi se svez paradajz....al bitna mi je ta osnova. msm ja sam uvek pravila becarac, ovde je muckalica.
slatka moja platica. :lol:
Требало би да буде свеж парадајз, макар и из замрзивача, укусније је кад налетиш на парче, него кад је чорба од парадајза :lol:
Не сме да се изгуби текстура поврћа скроз.

dive

Legenda
Poruka
60.544
izdinstala pilece batake i karabatake sa malo karija i puno belog luka u prahu
obarila bele kormpirice sa ljuskom, stisnula svaki, preko maslinovo, beli luk i ruzmarin pa se u rerni kratko zapekli samo da dobiju koricu
i paradajz corbu sa azbukom od testenine
i salatu od svezeg kupusa

sestra mi je donela tikvice isecene na ploske, pa ih je posula prezlom, parmezanom i belim lukom i zapekla u rerni
ne svidja mi se tekstura jer im ej ukus kao obarene posot je sekla deblje
mada ne mogu da zamislim kako da budu unutra pecenije a da poh ne izgori
nisam uopste odusevljena, a ne znam kako da joj fino saopstim jer cu da pokvarim njeno odusevljenje sa ukusom

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.