Sta ce reci komsiluk?!

Joj kod mene ima jedna baka,koja kad god prođem pored nje,ja kažem dobar dan ona dobro jutro,kad je veče ako kažem dobro veče ona dobar dan,kad je jutro ja dobro jutro ona dobar dan.I kad sam je pitala bako pa zašto me zajevavaš,lepo ti se kulturno javim,da ne ispadne vidi ovu živimo u istoj zgradi a ni iz poštovanja da se javi,ona meni kaže marš đubre jedno :mrgreen:.....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Eto šta će reći komšiluk :eek:
 
Јој ја сам толико имуна на комшилук да је то просто невероватно. :)

Са свима сам у добрим односима и нико ме посебно не занима.

Знам да њих занима мој живот и чак и кад сконтам да нешто измишљају, искулирам.
Причају два дана и онда и њима досади.
 
:zcepanje:
Imam komsiluk koji ni ne poznajem, samo se javim...slali su mi policiju na vrata zbog vecite glasne muzike i na kraju plakali za mnom kad sam odlazila :zcepanje::zcepanje:. kazu sta cemo mi bez tebe :D. Bar im nikad nije bilo dosadno :lol:
Ovde gde sam sad se prati svaki korak kao i svuda i najvise lupeta najveca fuksa na svetu koja inace ima 70 godina :eek: kaze i komarci izlaze nocu da se bockaju :eek:
Stojim na kapiji citav minut kad svi na prozore da vide sta cu sad :dontunderstand:
 
da vide sto ces sledece? .... da se izrazim slikovito :manikir:

eminem-moon.jpg
 
Appppppppp :lol: komsiluk.......

Pere jedno mesec dana sedim u dvoristu sa drustvom, kad vidim komsinicu kako stoji na kadi u svom kupatilu u slusa na prozorcetu sta ja pricam sa drustvom, i drug je skapirao ladno me pitao i jel se ti jos drogiras, a ja rekao naravno:zper::zper:.....Sutradan je komsinica sacekala kevu kada je isla kod mene posle posla i rekla joj kako sam narkoman i da me prijavi keva policiji. Ova cim je usla u kucu napala me........bla....bla.....bla..... :zcepanje: :zcepanje: Ebes komsiluk, samo spletkare, a ja im jos dao materijala :)
 

Back
Top