Šta bi želeli da čujete na EXIT 09?

Sledece godine planiram da idem, i uopshte mi nije bitno ko dolazi. Bilo b lepo kad ljudi to ne bi uopshte smatrali bitnim, jer ja na EXIT gledam kao na jedan festival koji okuplja ljude iz raznih delova Evrope, pre svega radi druzenja. I stvarno je bedno raspravljati na jednom forumu oko toga ko najvishe profitira i sl. Ali to je nasha surova stvarnost, takav smo narod, sve uvek okrenemo na zaradu. Na ovakvom jednom festivalu posetioci bi morali da ostave iza sebe ono shto slushaju, i da podjednako uzivaju na svim stage-evima, jer mislim da EXIT dovodi kvalitetne izvodjache uvek, bili oni poznati ili ne, bili oni komercijalni ili ne. Ali shta ja ovo pricham ?!! Ovo je Srbija !!
 
Sledece godine planiram da idem, i uopshte mi nije bitno ko dolazi. Bilo b lepo kad ljudi to ne bi uopshte smatrali bitnim, jer ja na EXIT gledam kao na jedan festival koji okuplja ljude iz raznih delova Evrope, pre svega radi druzenja. I stvarno je bedno raspravljati na jednom forumu oko toga ko najvishe profitira i sl. Ali to je nasha surova stvarnost, takav smo narod, sve uvek okrenemo na zaradu. Na ovakvom jednom festivalu posetioci bi morali da ostave iza sebe ono shto slushaju, i da podjednako uzivaju na svim stage-evima, jer mislim da EXIT dovodi kvalitetne izvodjache uvek, bili oni poznati ili ne, bili oni komercijalni ili ne. Ali shta ja ovo pricham ?!! Ovo je Srbija !!
Paa...Naravno da je zezanje sa komšijama Makedoncima i Bugarima nezaboravno ali ja na tehno fešte idem prvenstveno zbog muzike pa onda sve ostalo.Sledeće što imam konkretno u planu je odlazak na SeeMe fest u Sofiji,još znam njihov jezik...:pivce:
seeme_2008.jpg
 
procitala sam ovu vasu raspravu... @nodi-wolf: ni ja ne volim tehno, house i stvari slicne tome, ali ne delim tvoje misljenje o ukidanju exita.. ja sam ove godine isla, i nenormalno dobro se provela.. vecinu vremena sam provela na explosive-u.. a sudeci po tvom ukusu, mislim da bi se i ti na tom stage-u i vise nego dobro provela.. znaci, exit objedinjuje sve ukuse, i zato je visoko rangiran festival..
 
linkin park...iako im je poslednji album bezveze,prva da su sasvim dovoljna da odem na koncert...to je festivalski bend.onda,cradle of filth,njima je takodje potrebna velika bina[zbog scenografije]...da nastavim...MOZDA JE NEKOME PALO NA PAMET DA DOVDEDE KMFDM??????? ajde ljudi...malo te atraktivne muzike dovodite....[pojescu se sa g.o.v.n.i.m.a jer nisam gledao ministry]ne sumnjam da bi SODOM takodje mogli da budu hedlajneri...a MAYHEM je slucajno nesto sto bi trebalo da se razmotri za MAINstage.
 

Back
Top