Sta bi vas sada usrecilo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad_LupimLupim:
Evo ja se dobrovoljno javljam da ti izadjem u susret, cim budes sletela na aerodrom ovde :D
A tati i mami javi da avion slece, par sati kasnije :P
SATI?????????????????????????????
Koliko tebi treba..................ma nije meni problem kad sletim, kada sletim u Srbiju prvo vece bez sexa ne moze da prodje, nego meni frka bre ovde..............kako cu ja 5 meseci???
'nas kako, ovi ovde imaju neku bolest i onda te inficiraju a to oni i sami znaju................rekle su mi neke devojke da one vode decka na preglede, a meni je to bolesno..................pre bi bez sexa mesec dana nego to da radim i jos da dobijem infekciju...............jao umorih se.................
 
gucci_novosadjanka:
SATI?????????????????????????????
Koliko tebi treba..................
Koliko god tebi treba, flexibilan sam... od minut do celu noc :D

ma nije meni problem kad sletim, kada sletim u Srbiju prvo vece bez sexa ne moze da prodje, nego meni frka bre ovde..............kako cu ja 5 meseci???
'nas kako, ovi ovde imaju neku bolest i onda te inficiraju a to oni i sami znaju................rekle su mi neke devojke da one vode decka na preglede, a meni je to bolesno..................pre bi bez sexa mesec dana nego to da radim i jos da dobijem infekciju...............jao umorih se.................
Dobro, nebitno.... obecaj mi malo... jedan mali sladak sexic izmedju nas dvoje, cisto da me zelja mine za tobom :D
A to, to za te tu.... ono kapiram te... nista, operi neki krastavac dobro, ukljuci malo maste i ...jbga... :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top