St Anger

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
U kojoj meri iskaljujete bes kroz agresivnost,i koliko vas bes zaslepi?

ja-mnogo manje nego sto bih zelela.
Moram priznati da cesto imam sadistickih misli,i umem da planem,i cesto mi se desi da se nesvesno krecem ka osobi koja je izazvala bes,ali okolina pocinje da se plasi kada sam besna,a delujem smirenije nego ikada.

Uglavnom,zao mi je sto nisam trenirala od malena neku borilacku vestinu,da mogu da bijem redom,jer mi je to zivotna zelja.

Ljudi mnogo bolje shvataju poentu kada im fizicki ukazes na istu.
 
Daj Skvid, obuzdaj se :lol:


Elem, retko kad sam agresivan, dok je, kada sam bio mali, bilo skroz suprotno...
Inace, u poslednje vreme se veoma tesko razbesnim, tako da nemam problema sa tim... (:
 
isto sve.

od krajnje mirne osobe makar prividno i pojavno

postajem sve agresivniji i bešnji i u ekspresiji i u realizaciji

to je jazik kojim se danas priča (a kad nije?)

tako da - da - dadadadad - sve što ti kažeš da

yes mistress!
 
isto sve.

od krajnje mirne osobe makar prividno i pojavno

postajem sve agresivniji i bešnji i u ekspresiji i u realizaciji

to je jazik kojim se danas priča (a kad nije?)

tako da - da - dadadadad - sve što ti kažeš da

yes mistress!
masturbirala bih na tebe,ali mi dodje malo gadno,jerbo,ko da si mi blizanac
ili ce mozda doci egocentricno
u svakom slucaju,probacu,pa cu da ti javim
 
U kojoj meri iskaljujete bes kroz agresivnost,i koliko vas bes zaslepi?

ja-mnogo manje nego sto bih zelela.
Moram priznati da cesto imam sadistickih misli,i umem da planem,i cesto mi se desi da se nesvesno krecem ka osobi koja je izazvala bes,ali okolina pocinje da se plasi kada sam besna,a delujem smirenije nego ikada.

Uglavnom,zao mi je sto nisam trenirala od malena neku borilacku vestinu,da mogu da bijem redom,jer mi je to zivotna zelja.

Ljudi mnogo bolje shvataju poentu kada im fizicki ukazes na istu.


Slazem se skrooz...
sada mi je tako zao :( sto nisam neka ,,nabijena,, razbijacica..uh
Kazem ja to mom dragom tati ,a on ce na to ,,Pa kad si uvek htela da pleses :mrgreen:,,
Inace bes iskaljujem..hm pa kako kad..nekad fizicki,nekad samo plac,nekad nista..zavisi!
 
bes....

pa iskaljujem ga....uglavnom fizicki.....ili sam jako cutljiv.... i u tim momentima sam sadista....trudim se da osobu totalno ponizim..dovedem do suza...ili je fizicki povredim.....i to radim jako dugo...

kad planem vristim derem se..onda je ok...tad sam manje vise bezazlen...ono moze doci do tuce al to dodje to.....i tako se nerviram u 99 % slucajeva........

ovaj 1% je jako redak....
 
Ljudi mnogo bolje shvataju poentu kada im fizicki ukazes na istu.

Blago onima koji se suocavaju samo sa pasivnom - verbalnom agresijom, jer je ignosriati tu agresiju mnogo lakse nego ignorisati batinanje.

Nego...

Civilizovani ljudi se potrude da ukazu na poentu i bez fizicke nasilnosti, ako poente ima. A civilizovan sagovornik ce da se potrudi da poentu uvidi - ako poente ima.
Posto uglavnom - kada dodje do verbalnog nadjacavanja, od besa zbog poraza koji je pretpreo u razgovoru, zbog toga sto se oseca ugrozenim,slabijim covek pribegava fizickoj sili, u afektu. Od besa, od muke :( Tada ne razmislja racionalno.

Zato je potrebno da budes izvanredan govornik da ne bi dosao u poziciju da te neko nadjaca i u milisekundi prsnes ko balonce od sampona, pa da ti se svi smeju. :) A potrebno je jednako da budes i odmeren i hitro rezonujes , pa da znas kad je dosta, da ne izazivas namerno agresiju kod ljudi ili poznatije da ne cackas mecku.
 
ma koja prose.ravanja

realno mno je lakše offovati verbal skills i mozak i razgovarat batinom

jer vola ne možeš da naučiš abecedu

mno manje energije trošiš

a svi atinaši i big baje su socijalno tolerisani
 
pa zavisi od situacije,atmosfere,itd.. :D

ako sam na javnom mestu (citaj ulica,skola,dgra,itd :lol:) kontrolisem se.. a kuci kad krenem da histerisem, derem se, lupam vratima,cela ulica me cuje kako urlam :lol:
 

Back
Top