Srpsko "rusofilstvo" između riječi i činjenica.

U kojoj državi biste radije živjeli i radii?

  • Njemačka.

    glasova: 16 69,6%
  • Ruska Federacija.

    glasova: 7 30,4%

  • Ukupno glasova
    23
Rusofilstvo je teško mentalno obolenje. Ne mogu da verujem da sam doživeo to da srpski nacionalisti više vole Rusiju nego Srbiju. Da li ste vi normalni? Hrvati ne vole toliko Nemačku koliko vi bolesno volite Rusiju. Opet ponavljam nemam ništa protiv Rusije, ali ovo ne mogu da razumem. Majka Rusija, Putin pravednik, ko ne voli Rusiju taj je ustaša i slične budalaštine. To za mene nisu srpski nacionalisti već duševni bolesnici kojima je mesto na F odelenju.
 
Autorska.

Pogledajte prilog 1219617

Pogledajte prilog 1219612

Srbi slove kao veliki i najveći rusofili u svijetu, do te mjere da Srbe nazivaju "mali Rusi". Kad čovjek sluša Srbe, "puna usta" hvale i podrške za Ruse, a opet kad čovjek pogleda činjenice srpske riječi ne prate djela ili činjenice ili u najmanjem nerazmjer je očigledan.

Počnimo od jezika, jako malo Srba poznaje a još manje se aktivno služi ruskim jezikom kao osnovom ruskog identiteta, dok s druge strane daleko više Srba poznaje "taj Srbima omrznuti njemački jezik".

Dalje useljavanje i dolazak Srba u Njemačku je nemjerljivo veći nego li u Rusku Federaciju.

Takođe i mnogi drugi parametri pokazuju da je "omrznuta Srbima" Njemačka za Srbe ipak daleko važnija od "voljene" Ruske Federacije.

O čemi se radi?

Da li to Srbi sa "rusofilstvom" lažu samo druge ili i same sebe ili je nešto "uvrnuto" i "neobjašnjivo komplikovano" to kod Srba?
Bosanci izigravaju janjičare po zapadnim firmama u Srbiji

Čudno...
a lijepo Cune Gojkoviċ pjevao...
 
Rusofilstvo je teško mentalno obolenje.
onda je poludela srbija komplet
To za mene nisu srpski nacionalisti već duševni bolesnici kojima je mesto na F odelenju.
brze zovi nato doktore, pacijent je pobegao sa f odeljenja!!!!

УЖИВО – 600м дуга застава Србије и Русије у литији центром Београда! (ВИДЕО)

1662917186345.png

wtf?!
za koji moj smo onda potplatili sve serpske medije, ako ne mogu da preumlje narod?

sta je bre ovo, ruski maligni uticaj?
kako, odakle?

aaa, prokockali ste nase poverenje..
 
Rusofilstvo je teško mentalno obolenje. Ne mogu da verujem da sam doživeo to da srpski nacionalisti više vole Rusiju nego Srbiju. Da li ste vi normalni? Hrvati ne vole toliko Nemačku koliko vi bolesno volite Rusiju. Opet ponavljam nemam ništa protiv Rusije, ali ovo ne mogu da razumem. Majka Rusija, Putin pravednik, ko ne voli Rusiju taj je ustaša i slične budalaštine. To za mene nisu srpski nacionalisti već duševni bolesnici kojima je mesto na F odelenju.

Tačno, bolest.
 
Protiv sam cenzure ali čitajući ovakve teme,njihove uvodne tekstove tačno ću promeniti mišljenje,počeću da se zalažem za cenzuru budalaština i gluposti.
Koja je papazjanija u uvodnom postu ne može se ni iskomentarisati iole pristojno.
Da sam našao jednu suvislu rečenicu ne bih reagovao ali sem mlaćenja prazne slame,gluposti,sujete,kompleksa postavljača ne videh ništa.

Tvoj problem, nedostatka intelektualnog kapaciteta da razumiješ.
 
Rusofilstvo je teško mentalno obolenje. Ne mogu da verujem da sam doživeo to da srpski nacionalisti više vole Rusiju nego Srbiju. Da li ste vi normalni? Hrvati ne vole toliko Nemačku koliko vi bolesno volite Rusiju. Opet ponavljam nemam ništa protiv Rusije, ali ovo ne mogu da razumem. Majka Rusija, Putin pravednik, ko ne voli Rusiju taj je ustaša i slične budalaštine. To za mene nisu srpski nacionalisti već duševni bolesnici kojima je mesto na F odelenju.

I ti isti rusodupelisci, svima se rugaju da su dupelisci, Hrvatima u vezi Nijemaca, Bošnjacima u vezi Turaka a sami oni ližu rusko dupe ko sladoled.
 
Rade to još gore nego ovi. Ni Hrvati se toliko ne uvlače Nemcima koliko ovi Rusima koji ih ne zarezuju ni dva posto.

Tačno. Do koje mjere ti rusodupelisci idu u dupelizanju da bi bili spremni da sutra Ruska Federacija krene vojskom na Srbiju da ratuju na strani Ruske Federacije, kao ruska peta kolona i to javno govore i pišu. Bolesno.
 
Rade to još gore nego ovi. Ni Hrvati se toliko ne uvlače Nemcima koliko ovi Rusima koji ih ne zarezuju ni dva posto.
jos 1 begunac sa f odeljenja, pocuj ga, ima malo vece zvanje od tebe:

Руси немају баш неку традицију да губе. Они углавном када уђу у рат – победе. Тако да ће се и овај рат завршити победом Русије. То ће бити први рат да ми не учествујемо, а да победимо, каже за Спутњик професор доктор Бранимир Несторовић. https://srbin.info/drustvo/branimir-nestorovic-ovo-je-prvi-rat-u-kojem-srbi-ne-ucestvuju-a-pobedice/

 
jos 1 begunac sa f odeljenja, pocuj ga, ima malo vece zvanje od tebe:

Руси немају баш неку традицију да губе. Они углавном када уђу у рат – победе. Тако да ће се и овај рат завршити победом Русије. То ће бити први рат да ми не учествујемо, а да победимо, каже за Спутњик професор доктор Бранимир Несторовић. https://srbin.info/drustvo/branimir-nestorovic-ovo-je-prvi-rat-u-kojem-srbi-ne-ucestvuju-a-pobedice/

Branimir Nestorović. :hahaha:
 
Zapad nas gura ka Rusima, šta tu nije jasno?

Većina Srba će uvek biti za onu stranu koja se bori protiv NATO-a. I treba da je tako!

A opet 99,99 odsto Srba odlazi u države NATO pakta da žive i rade a ne u Rusku Federaciju?
U Rusku Federaciju odlaze u najvećem dijelu kriminalci koji bježe od pravde, ratni zločinci kriminalci i oni koji su naučili u ratovima pljačkati.
 
Poslednja izmena:
A opet 99,99 odsto Srba odlazi u države NATO pakta da žive i rade a ne u Rusku Federaciju?
U Rusku Federaciju odlaze u najvećem dijelu kriminalci koji bježe od pravde, ratni zločinci kriminalci i oni koji su naučili u ratovima pljačkati.
Jel to menja činjenicu da je NATO družba omogućila etničko čišćenje Srba u regionu, da aktivno cepa teritiriju Srbije dok na sav glas krešti o teritorijalnom integritetu Ukrajine? Jel su Srbi proterani sa Kosova uz pomoć NATO-a?

Uvek podržavati svakoga ko se bori protiv tih terorista!
 

Back
Top