Српска деца у пауковој мрежи

Под хистеријом ткз. људских права, у САД и неким европским земљама убрзано се ради на померању граница “сексуалних слобода”. Тако је недавно у парламенту Бундестага Етички одбор одлучио да озакони инцестуозне везе између браће и сестара, уз оцену да постојећи закон о криминализацији инцеста“представља неприхватљиво мешање у право на сексуално опредељење појединаца”.
- Основно право на сексуално опредељење одраслих браће и сестара треба да буде јаче и значајније него апстрактне идеје о заштити породице – саопштили су из немачког Етичког одбора.
http://www.nspm.rs/politicki-zivot/srpska-deca-u-paukovoj-mrezi.html

Uopšte nije čudno. Pošto su oni pragmatičan narod to je jedini način da se održi Arijska rasa,
parenjem unutar porodice, a kao odgovor na najezdu Untermensch – Gastarbajtrera iz država sumnjivog podrijetla.

 
Може ли неко у пар реченица да ми преприча уводни пост?

Губим концентрацију после два и по минута читања.
Pa kod puritanskih Amerikanaca je jel uobicajeno yebanje unutar porodice, kod Nemaca samo sto nije, a u Srbalja je
to nepoznato jerBo SPC ne voli takve stvari, a Srbi su veliki vernici, a narocito to ne rade na Veliki post.
 
Pa kod puritanskih Amerikanaca je jel uobicajeno yebanje unutar porodice, kod Nemaca samo sto nije, a u Srbalja je
to nepoznato jerBo SPC ne voli takve stvari, a Srbi su veliki vernici, a narocito to ne rade na Veliki post.

Знаш ли колико сам ја био згранут кад сам за средњошколску лектиру од Добрице Ћосића читао роман у коме главни лик на пласту сена редовно цепа своју стрину. :eek:

Ал' ок. Стрина није род (осим по тазбини) а ови чемериканци и европејци..ма..не могу ни да помислим...
 
Uopšte nije čudno. Pošto su oni pragmatičan narod to je jedini način da se održi Arijska rasa,
parenjem unutar porodice, a kao odgovor na najezdu Untermensch – Gastarbajtrera iz država sumnjivog podrijetla.

Zar nisu srbske maline iz Arilje?

- - - - - - - - - -

Знаш ли колико сам ја био згранут кад сам за средњошколску лектиру од Добрице Ћосића читао роман у коме главни лик на пласту сена редовно цепа своју стрину. :eek:

Ал' ок. Стрина није род (осим по тазбини) а ови чемериканци и европејци..ма..не могу ни да помислим...
Ma cuj, to su sada neke price i pricice kojih em ima svuda, em ih je uvek bilo, a i bice ih.
Zaista ne znam cemu ova uzbudjenja. Treba razabrati i razdvojiti pedofiliju od nekakvog dobrovoljnog uzivanja u seksu izmedju nekih shurnjaja
i pashenoga ( ubio me Bog ako znam tacno tu rod i broj, al nema veze).
 

Back
Top