Срећан 9. март, свима који славе

Pošto sam itekako bio živ i tada, a i učesnik rata mogu reći da je SPO bio 100% u pravu.
Da svakome ko nosi tuđu zastavu u Srbiji treba odseći ruke, da tamo gde su srpski grobovi tu su i srpske granice; Jasenovac Jadovno Gradiška ... , da treba da imamo srpsku vojsku u kojoj če umesto Slobinih kriminalaca glavni biti njegovi kriminalci ; Giške , Beli ,Latinović Dugi ...
 
Занимљиво је да се никада раније нису појавиле "мајке" војника и тражиле од војске да им врате "децу".Није било тих "мајки" ни у Хрватаској, ни у муслиманско-хрватском делу БиХ, ни међу Албанцима са КиМ, ни у земљама НАТО.То је постојало само у Србији почетком 90-тих.

Не постоје Друга Хрватска, Друга Босна, Друга Албанија, само постоји Друга Србија.

A kad su Hrvatijanke sa decom opkoljavale JNA kasarne, te ih blokirale, pa presretanje JNA kolone u Širokom brijegu ... koristile su se žene u svim mogućim vidovima na svim stranama.

Koristila ih je i CIA, seti se "Žena u crnom" ...
 
Драшковић је много пута мењао своје политичке ставове, и наравно да је издао.

Idući strogo pravo, nećeš daleko stići, jer svaki put vrluda.
A opet vođi puta je potrebna podrška (energija) ubeđenih sledbenika koji veruju u trenutni kurs.

Naravno, kad se završi određena etapa, kurs se menja a oni koji to ne mogu da shvate otpadaju !

Posle dugog puta i mnogo promena u koloni koja prati vođu ostaju samo oni koji su totalno izlomljeni promenama.
Tad je dobro stati, i smiriti situaciju na par vekova.

Nažalost, budale kad potroše jednog vođu (kao mi Tita), počnu da traže novog lidera koji će da ih vodi kozjim stazama svojega itinerera po svetskim vukojebinama ...
 
Да смо којим случајем победили тог 9. марта 1991. године, данас бисмо били много већи, јачи, богатији и паметнији.

Ипак, у сукобу светости са силама мрака и безумља, победиле су тог дана силе мрака и безумља.

Последице осећамо и 32 године касније.
Ti si pristalica Dane Drašković? :eek:
 
Да смо којим случајем победили тог 9. марта 1991. године, данас бисмо били много већи, јачи, богатији и паметнији.

Ипак, у сукобу светости са силама мрака и безумља, победиле су тог дана силе мрака и безумља.

Последице осећамо и 32 године касније.

Koji ste to "vi"?
Koliko znam - i Vuk i Sloba su Masoni i agenti MI6.
 
Велика је штета да не уновжим свој садржај, али нисам још увек нашао одговарајући начин.

Неколико пута сам писао мејлове Централној информативној агенцији, али никад ми нису одговорили.

Ма без шале.. многе и многу су успели

Написале_књиге .. оселили за лепше продуктивније крајеве .... Само храбро и испостави фискални ....плати порез или бар рекет
 
Na slikama sa balkona nisam video Danu.

Дана ти је унутар Вука.... Хијена огрнута Вучијом кожам ... И Дана је на балкону

Као свака жена .. напујдала мушке да разбијају главе .. па ће зајахати победника
 
Da svakome ko nosi tuđu zastavu u Srbiji treba odseći ruke, da tamo gde su srpski grobovi tu su i srpske granice; Jasenovac Jadovno Gradiška ... , da treba da imamo srpsku vojsku u kojoj če umesto Slobinih kriminalaca glavni biti njegovi kriminalci ; Giške , Beli ,Latinović Dugi ...

Slobin "režim" je odbio da da dozvolu da se Giškino telo dovezen u Srb, rekli "nama taj izdajnik ne treba"

Kažu da je Vuk D zvao CG rukovodstvo koje je u ime SRJ ili koja je bila već država izdalo dozvolu
 
Slikama? Zar je neko slikao taj događaj koji je detaljno isplaniran? Ja sam viđao video snimke i fotografije ali ni jednu sliku.
I šta kažeš, super je što gospođa iz invalidske penzije ima toliko radnih mesta?
Sad je drugačija situacija, ali te 1991. si realno mogao birati Sloba ili opozicija

Vučić je izabrao SPS
 

Back
Top