Srbija u PC igricama...

Sve su to zapravo modovi , mada evo ja sam se setio originalnih igrica u kojima se pojavljuje beograd i srbija u izvesnom smislu.
Npr, freeciv, igra kao civilization 2, samo besplatna....

Battlefield 2142 (ima onu mapu beograd koja je veoma popularna ;) )

i takodje u Half Life 2 se takodje pojavljuje beograd valjda mada ne pod tim imenom, i nasa skupstina zauzima vidno mesto na mapi i ovi u valve-u su rekli da su je izradili po modelu nase skupstine
evo da se uverite
200px-HalfLife2_City17_OverwatchNexus.jpg


evo malo informacija
Other speculated locations from which City 17 is inspired include:
Riga
Vilnus
St. Petersburg
Odessa
Sevastopol
Belgrade, Serbia, based on the nearly identical resemblance between the Parliament of Serbia building and the Overwatch Nexus in City 17.

ili sam ja glup ili ovo uopšte ne liči na našu skupštinu...pobogu pa skupština je preko puta moje škole..a možda ja tripujem..
 
Agatha Christie:murder on the orient express,deo igre u kojem se voz kojim putuje glavna junakinja zaustavlja se na zeleznickoj stanici u Beogradu,naravno opet sneg(pitam se zasto stranci uvek vezuju sneg za srbiju,tj beograd?).U tom delu ona poziva masinovodju da joj procita nesto na srpskom,a zamislite koju su rec nasli ``SLANINA``,e tu sam se okinuo od smeha:)
 
Sve su to zapravo modovi , mada evo ja sam se setio originalnih igrica u kojima se pojavljuje beograd i srbija u izvesnom smislu.
Npr, freeciv, igra kao civilization 2, samo besplatna....

Battlefield 2142 (ima onu mapu beograd koja je veoma popularna )

i takodje u Half Life 2 se takodje pojavljuje beograd valjda mada ne pod tim imenom, i nasa skupstina zauzima vidno mesto na mapi i ovi u valve-u su rekli da su je izradili po modelu nase skupstine
evo da se uverite


evo malo informacija
Other speculated locations from which City 17 is inspired include:
Riga
Vilnus
St. Petersburg
Odessa
Sevastopol
Belgrade, Serbia, based on the nearly identical resemblance between the Parliament of Serbia building and the Overwatch Nexus in City 17.
 
:lol:
Jel' si ti na tripu?
Skupština nije preko puta tvoje škole,i baš liči na našu skupštinu xD

e nesrećo živiš u grockoj i nešto mi tu pametuješ, ja sam ti na 10 min od centra brate i milijardu puta sam prošao pored skupštine koja se nalazi preko puta moje škole (preko puta sporednog ulaza) i ti sad kao oćeš da upišeš teslu a ni ne znaš gde se nalazi nesrećo nesrećna a znaš da postoji BEOGRADSKA i NARODNA skupština a? to nisi znao jel? e sad znaš i budi srećan
 

Back
Top