Sramotnih 7% budžeta za Vojvodinu

Iju, ta ti si se kanda malko iznervirala??? :per:

A što se zarade i naricanja tiče, pa ko ovde kukumavči kako ga Srbija potkrada i kako je 7% za budžet Vojvodine malo?? :whistling:

Sve mi se čini da si to ti...:hahaha::hahaha::hahaha:

A sada ću te poslušati, pa idem da radim...mi Vojvođani smo vredni...zarađujemo i nedeljom...i to, bogu hvala, više nego dovoljno...:per:

:bye::bye:

(jeste, doduše, ne vozimo Lambordžini, već se snalazimo i sa novom SuberB ;) )

kanda jesam
ja
ali ko ovde kuka kao se nkada losije nije zivelo,blablah
gotovo svi
24h dnevno
ako
super
srecan rad:bye:
 
E da i josh neshto da razjasnimo shto se tiche tih famoznih 7%. Naime to NISU jedini prihodi AP Vojvodine. Vojvodina je dobila pravo raspolaganja svojom imovinom i da ima svoje izvore prihoda. Tih 7% predstavljaju dopusnke prihode iz budzeta cele republike.

da se ponovim,znadoh to
ne bih ovde dosla da *****m da nisam informisana:lol:
prave srana sa obe strane-kako ovi nasi sa njihovom akademijom ili sta vec,tako ovi drugi
mi srbi smo debili
 
Što je dovoljni pokazatelj koliko država Srbija ne brine o svojim gradjanima i razvoju poljoprivrede i privrede uopšte, nego se još jednom sprovodi pljačkaški pohod na sopstveni narod.

evo zasto je jos" potrebana centralizacija" i zasto nama 7%,'80-'90godina u bg-u je bilo 245000 industrijskih radnika a sada ih je ostalo 4500hiljade , od cega zivi onaj ostatak 1,5 miliona ljudi?
 
Mani se ustaša, II sv. rat je prošao pre 64 godine
Niko ne odvaja Vojvodinu od Srbije ali je treba odvojiti od lopovskog Beograda, kao i celu Srbiju.

ma vazi...isti ljudi su na vlasti i u Vojvodini i u republici i u Beogradu...i isti ti vicu kako Beograd i Srbija nesto uzimaju?pa osvestite se...ako neko i uzima od Vojvodine u zadnjih 10 godina onda su to bas oni isti koji je i otcepljuju od Srbije...a sto mislis da je ne otcepljuju:

http://www.novosti.rs/code/navigate...ina, statut vojvodine&search=uz srpski barjak
 

Back
Top