Sponzoruše

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Sta mislite o njima? Da li ima sta lose u tome sto koriste svoj izgled kako bi dobile izvesne privilegije od imucnijih muskaraca? Ne moraju to biti sada super bogati.

S moje tacke gledista, ne vidim problem. Cesto cujemo ono "Ona je sponzorusa obicna" izreceno u negativnoj konotaciji. Ona je svesna svojih fizickih kvaliteta, a sponzor zeli bas takvu devojku i to mu ocigledno ne smeta.


Jeste li bili sa sponzorusom?
Znate li neku?
Osudjujete li?

Poy.
 
Nemam nista s njima,a nemam nista protiv njih.Snasle su se kako da se provode i zarade neki dinar.Mogao bih da nabrajam do sutra zvanja koja su 10 x gora od njih.
Mudar covek unovci svoje kvalitete, manje mudar osudjuje druge zbog sopstvene nesposobnosti da ucini isto.
Nisam.
Ne poznajem.
Ne osudjujem (ali prije bi u kupleraj gdje je racun cist).
Nemam nista protiv prostitutki iz javne kuce, naprotiv, imale bi mirovinsko osiguranje, zdravstveno, beneficirani radni staz.
Podrzavam javne kuce gde bi sve bilo legalizovano.
 
Sta mislite o njima? Da li ima sta lose u tome sto koriste svoj izgled kako bi dobile izvesne privilegije od imucnijih muskaraca? Ne moraju to biti sada super bogati.

S moje tacke gledista, ne vidim problem. Cesto cujemo ono "Ona je sponzorusa obicna" izreceno u negativnoj konotaciji. Ona je svesna svojih fizickih kvaliteta, a sponzor zeli bas takvu devojku i to mu ocigledno ne smeta.


Jeste li bili sa sponzorusom?
Znate li neku?
Osudjujete li?


Poy.

Ne
Ne
Nisam sigurna ali sto reče dete cirkusa sve dok nisu osobe koje volem sponzori nije me briga!
 
Sve dok joj sponzor nije moj tata, moj dečko/muž-ne zanimaju me i nemam negativno mišljenje. Ali ako bi mi neka zavela tatu, tačno bih cijeli šator izbucala, cijeli cirkus bih sravnila sa zemljom!

Не би више могао тебе да спонзорише, јер би све паре трошио на ову другу, па за тебе не би остало много, а?
 
Ma ne brine niko zbog ovih iskrenih sponzoruša. Sve je jasno i pošteno kod njih, one prikrivene su malo zajebanije.
Eh, to je nesto drugo. Zene su se udavale a muskarci zenili zbog para oduvek.tj. od kad je nastala civilizacija. Ako nisu birali oni, birali su roditelji.
To samo u zadnjih 100, 200 godina postoje brakovi iz ljubavi.
Pomodarstvo :lol:
 

Back
Top