Sponzoruše™ since 500.000.000 BC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači, svi ste ptimetili da postoji mnogo sponzoruša, što je i ok... međutim, pitanje glasi: Zašto, kada kažemo nekoj ženi da je sponzoruša, ona nam lupi šamar? Ili *****? Dobro, razumem za drolju, ali ***** i sponzoruše postojale su oduvek i predstavljaju normalna zanimanja u kojima one i oni (ova pojava postoji i kod muških) samo pokušavaju da sebi obezbede bolji život.

Čemu takva diskriminacija?

I čemu takvo reagovanje? Zar ne bi bilo jednostavnije reći: Ne, ja nisam ***** nego frizerka... i tako izgladiti problem i nesporazum...

Nema potrebe za nerviranjem.

;-)

Zato shto su,ma kolko blebetale da su emancipovane,u sushtini tjurke.
Ali nisu one krive,u pitanju je drushtvo:)( jeste,Lexo jedared se slazemo!)
Neka vrsta bar formalne sexualne ravnopravnosti u smislu da je OK da se oba pola yebu samo jer im tako doshlo postoji jako jako kratko kao drushtveno podobno ponashanje i za zene da bi se unelo u drushtveni,civilizacijski pa i genetski kod.....za vecinu cca 40-ak godina maximum...ako i toliko...izuzetaka je bilo i pre par hiljada godina ali ne u vezi stava drushtva spram sexualne slobode i za zene a da se na nju ne gleda negativno(dobro,ako izuzmemo neke tamo amazonke..a shta je bilo u matrijarhatu isto j diskutabilno,mozda su tamo zene bile frajwerchine ako se yebu sa shto vishe..ko zna?)
Pre ovog navedenog a iz gore izlozenog i dan danas jer se josh sve nije promenilo,vladao je stav u vezi zena koje su sexualno slobodne kao o moralno neprihvatljivim,a razlog za to je moral koji je zenama prishivao taj pojam chednosti shto je samo po sebi besmislica i samo je pokushaj drushtva da skupom pravila obezbedi liniju potomstva jer se na njoj zansivalo vlasnishtvo( citaj: moral kao sistem samokontrole zene da se ne yebe okolo da bi samo tvoji geni ishli dalje).Danas to otpada.Postoji kontracepcija,drushtvo iz korena je promenjeno..pre svega ekonomski a odatle i u krajnjoj instanci kriterijum sexualno prihvatljivog ponashanja.Ali ma koliko neke bile "intelektualno osveshcene"i dalje zbog kratkog gore spomenutog vremenskog perioda uvek "na prvu loptu"preovlada ona usadjena psiholoshka komponenta *****-prljavo-nechedna-uvreda najveca za zenu asocijacija.Eto zato.
 
Te sponzoruse su meni jako odvratne i neprivlacne .Ja ne znam stvarno kakvom muskarcu one mogu da se svide.Ali bar se i oblace kao sponzoruse pa mozes lepo da ih prepoznas.

E sada to je jedna tragedija koja je nastala sa modernom civilizacijom ranije nije bilo toliko sirotih devojaka.Ali to je cena moderne civilizacije..

Kazem sirote jer mislim da si mnogo slabije od vecine zena, i da ne uzivaju stvarno u zivotu vec samo u nekim povrsnim stvarima kao sto je novac i u losim muskarcima (zasto bi JAK muskarca placao ista zeni ).

Tu je i odgovor zasto lupaju samare.Zato sto su slabe.Zato sto znaju da se slabe i zato sto su toliko slabe da ne mogu nijednu kritiku da podnesu muski ili bar zenski a ne tako kao deca.
 
Te sponzoruse su meni jako odvratne i neprivlacne .Ja ne znam stvarno kakvom muskarcu one mogu da se svide.Ali bar se i oblace kao sponzoruse pa mozes lepo da ih prepoznas.

E sada to je jedna tragedija koja je nastala sa modernom civilizacijom ranije nije bilo toliko sirotih devojaka.Ali to je cena moderne civilizacije..

Kazem sirote jer mislim da si mnogo slabije od vecine zena, i da ne uzivaju stvarno u zivotu vec samo u nekim povrsnim stvarima kao sto je novac i u losim muskarcima (zasto bi JAK muskarca placao ista zeni ).

Tu je i odgovor zasto lupaju samare.Zato sto su slabe.Zato sto znaju da se slabe i zato sto su toliko slabe da ne mogu nijednu kritiku da podnesu muski ili bar zenski a ne tako kao deca.

:razz::razz: cuo sam i ja za taj ...novac :mrgreen:
 
nekad je bilo najnormalnije da se gleda na to sta ko ima, koja je kuca bogata, sta ko daje u miraz, ovo ono. sada, dobrostojeci "domacin covek", umesto da, kao nekada, nadje sebi "zenu domacicu" koja ce umeti da raspolaze njegovim domacinstvom i novcem, da ga umnozava, da mu rodi zrdavu veselu decu, da pravi odlicnu zimnicu, da sprema fantasticne kolace za slavu i docekuje goste na najbolji nacin, da decu uci pravim vrednostima i stvara od njih vredne ljude, pronalazi sebi vaginu upakovanu u utrenirano lepo telo i dobru garderobu.
ne znam sta sam htela ovim d akazem, seticu se hihi
 
nekad je bilo najnormalnije da se gleda na to sta ko ima, koja je kuca bogata, sta ko daje u miraz, ovo ono. sada, dobrostojeci "domacin covek", umesto da, kao nekada, nadje sebi "zenu domacicu" koja ce umeti da raspolaze njegovim domacinstvom i novcem, da ga umnozava, da mu rodi zrdavu veselu decu, da pravi odlicnu zimnicu, da sprema fantasticne kolace za slavu i docekuje goste na najbolji nacin, da decu uci pravim vrednostima i stvara od njih vredne ljude, pronalazi sebi vaginu upakovanu u utrenirano lepo telo i dobru garderobu.
ne znam sta sam htela ovim d akazem, seticu se hihi

Htela si se izreklamirati dobro i jos bolje udati...znas sta su prave vrednosti...:)
 
nekad je bilo najnormalnije da se gleda na to sta ko ima, koja je kuca bogata, sta ko daje u miraz, ovo ono. sada, dobrostojeci "domacin covek", umesto da, kao nekada, nadje sebi "zenu domacicu" koja ce umeti da raspolaze njegovim domacinstvom i novcem, da ga umnozava, da mu rodi zrdavu veselu decu, da pravi odlicnu zimnicu, da sprema fantasticne kolace za slavu i docekuje goste na najbolji nacin, da decu uci pravim vrednostima i stvara od njih vredne ljude, pronalazi sebi vaginu upakovanu u utrenirano lepo telo i dobru garderobu. ne znam sta sam htela ovim d akazem, seticu se hihi

Samo da ponovim. :!::idea:
 
Mushkarac treba zzenu da izvede i da je izdrzzava. To je normalno, njegova uloga je uloga hranitelja.
E sad, pitanje je mere.
Sada i zzene zaradjuju pa nema preterane potrebe za tim, osim ako zzena u braku ne ostane bez posla. zbog dece, ovo ono shta god. Mushkarac koji zzeni plati piche ili vecheru to chini ZBOG SEBE a ne zbog nje. Gladna sigurno nije pa da se tako prehranjuje. On to radi da bi se izreklamirao kod nje. Evo vidi, ja sam dobar hranilac, ako ti napravim choper dece pa morash da ih gajish umesto da zaradjujesh, nechete umreti od gladi. Takve zzene nisu sponzorushe, one su dobre zzene i odlichne potencialne majke, odgovorne jer vode rachuna da ne rode decu nekom majmunu koji neche da ih gaji.

Shta su sponzorushe?
Sponzorushe su zzrtve slobistichkog sistema devedesetih i turbo-folka kao njegovog glavnog oruzzja u vidu psiholoshkog rata protiv zdravog razuma.
Kao shto je komunizam zamenio boga i Staljina, tako su slobisti zamenili porodicu za hibrid krimos-sponzorusha. To je imalo svoje razloge....ideal porodice i mushkarca i zzene kao tima je trebalo ugasiti jer je taj rezzim razdvajao i unishtavao porodice...na tone...upropastio mushkarca kao stuba porodice tako shto mu je oduzeo svaku moguchnost da na poshten nachin zaradi za porodicu...
I josh uvek imamo posledice.
Mushkarci u nashoj zemlji i dalje ne mogu od poshtenog rada da izdrzzavaju porodicu....mlad mushkarac nema shanse da se ozzeni i bude svoj na svome....zato trazze neobavezan seks, jer si ne mogu priushtiti nishta bolje...a onda nemaju ni za to ebeno piche...pa svu krivicu i nezadovoljstvo sruche na zzene...
Zzena koja ne prihvata piche od mushkarca ne prihvata ni njega nit mu veruje (ketaminofobija :) )
Mogu zzene da plachaju sebi sve same, nije to problem...ali je problem kako vi da pridjete curi i vidite da vas hoche ako vam se oduzme moguchnost da dojezdite sa ponudom za piche?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top