Sponzorko...

Aleksej_BASO:
MA OK ti zivis u svom svetu a ja u mom, ali nekako mi se cini da je moj svet blizi realnosti....

Mislim lepo je pozitivno razmisljati, za to ti svaka cast.

nije stvar u tome ko zivi u kakvom svetu... vec sto se zena tice tu govore dela....
da li shvatas koji ces tip devojaka da privuces sa malo kesha u dzepu...?
i to ti treba....?
takve su najgore.... mislim kao osobe... i ja sa takvim ribama ne bi bio ni one meni da daju kintu...
za kvalitetnu osobu moras da ponudis kvalitet...ne kesh...
 
mdma_bgd:
nije stvar u tome ko zivi u kakvom svetu... vec sto se zena tice tu govore dela....
da li shvatas koji ces tip devojaka da privuces sa malo kesha u dzepu...?
i to ti treba....?
takve su najgore.... mislim kao osobe... i ja sa takvim ribama ne bi bio ni one meni da daju kintu...
za kvalitetnu osobu moras da ponudis kvalitet...ne kesh...

Retko ko i daje kesh. To sve ide preko poklona, putovanja itd. A za to sve treba imati kesh. Znaci ti njoj nikad nisi nista dao nego je to sve ispalo kao tvoja dobra volja, ako te dobre volje ne bi bilo onda bi ona nasla drugog koji ima dobru volju.

Sve je to u rukavicama.
 
Aleksej_BASO:
To je super, dolazim i ja u Rusiju!!!

Eh kada bi ove nase bile takve, koliko bi bilo bolje.

A ove traze BRDO KESHA a i dalje nece da se trpaju kako valja, nego se sve nesto grbave.


Ma i nase se deru samo niko ne zna. Ruskinje to rade otvoreno a nese po kukuruzu:lol::lol:

Ruskinje bez blama. Cesto se desava da dovedu u stan yebaca dok muz spava u drugoj sobi... hahaha e likova ima na sve strane.
I parola im je. Ja tebja ljublju do posljednje rublju. Samo sto ih mozes muljati da ces im kupit ovo ili ono i torbas dok ne skonta. Dosta su po tom pitanju naivnije od nasih. Nase dok joj ne skoci saldo ne skida gace. haha
 
ivl:
Ej,bre,deckic,pa ti jos uvek nisi resio svoje seksualne i finansijske problemcice...Pa nista na mojim postovima naucio nisi...eh,a toliki trud...


Znas "sabracu dela" - tvoje postove pa cu u stampanij formi predati u skolu dr Milan Petrovic, oni ce sigurno naci PRAKTICNU UPOTREBU tog znanja ;)

Malo ti skracuju jezik banivanjem ili si se samo uzelela promene?? :-)
 
mdma_bgd:
nije stvar u tome ko zivi u kakvom svetu... vec sto se zena tice tu govore dela....
da li shvatas koji ces tip devojaka da privuces sa malo kesha u dzepu...?
i to ti treba....?
takve su najgore.... mislim kao osobe... i ja sa takvim ribama ne bi bio ni one meni da daju kintu...
za kvalitetnu osobu moras da ponudis kvalitet...ne kesh...


Takve su sve. Samo treba da ih tek otkrijes.
 
Aleksej_BASO:
Znas "sabracu dela" - tvoje postove pa cu u stampanij formi predati u skolu dr Milan Petrovic, oni ce sigurno naci PRAKTICNU UPOTREBU tog znanja ;)

Malo ti skracuju jezik banivanjem ili si se samo uzelela promene?? :-)

Ha,ha...da,da,skracuju mi jezik...kazu tebi je smetao...
 
Borg_Queen:
koga si to aleksej tuzakao? :lol:


Sta cu kada mi pus.i toliko joj je dugacak jezik da mi dodje do bulje pa me golicao....

PS Sere ona naravno, tako me zabole da tuzakam bilo koga. Ali izgleda da je malecka pre vremena pocela da "pusta muda" pa su je malo cusnuli, nije ni cudo sa obzirom na ponasanje.
 
Borg_Queen:
nemam ni ja pojma, ivl neki klon, ne znam ciji, a sta su se pichkarali ne znam, a aleksej ono standardno, sve zene oce laki kesh....


Dovoljna je jedna mozdana vijuga (znaci cak i zene mogu to) da bi se shvatilo da je ivl moja prijateljica evel ;)

Sa kojom sam razmenjivao toliko puno PPova punih topline i neznosti.

Ipak sudba kleta je hteal da nas rastavi i tako da sada komuniciramo samo preko foruma pa onda kada se nadjemo... Srdacnosti NIKAD KRAJA!!! :D:D:D

A BTW iznenadili bi ste se ali evelka, moja evelka, je zena zagovornik nacina "laaaki kesh", zapravo nju i ne interejue porekla (kredit ili bilo sta) nego samo da ga ima.
 
Aleksej_BASO:
Jes garant, a ja bio na mesecu ;)
c028.gif
 

Back
Top