Spavao sam sa starijom ženom

ima i one što sanjaju da leže u lekovitom blatu, kapiram da znaš da li su dobre za seksaća ili ne?
Da te zene su odlicne za grubi seks,ali samo ako se seksaju tako uvaljane u blato (da se ne peru pre seksa).to blato u koje su uvaljane,muskarcima podize
potenciju,jer im lice na svinje,a oni sebe tada dozivljavaju kao veprove seksualno nadrazene tim blatom (koje je i lekovito).!!!
 
Svaka mi je ispricala za vreme seksa,sta je te noci sanjala.retko koji muskarac zna,kakvo se zadovoljstvo dozivljava,kada devojka,za vreme samog seksa
pocne polako da piski a muskarac oseca na svojim bedrima vruce mlazeve njene mokrace.Probajte muskarci,nesto sto niste doziveli.Bicete jako srecni !!!
Hahahaha, e, lorde lorde....upisanko jedan....moj deda vas je zvao upisulje....
 
Majka priroda je obdarila mlade zene (mlade su samo do 35 godina) da im sokovi struje kroz vaginu,da sve tece u seksu glatko.Kako predju tu liniju,35 godina,pocnu sokovi zivotni da im presusuju.Tada nastaje mora za muskarce koje imaju odnos sa starijim zenama.Tu je onda potrebno i maslinovo
ulje (za podmazivanje) i trista cuda.Kada treba da savije noge (zbog seksa) ona ne moze kolena da savije,kada treba da je okrene na drugu stranu,
ona ne moze (boli je kicma).Ne.Starijim zenama (preko 35 godine) nema mesta u muskom krevetu.Zenama je doba za vodjenje divlje ljubavi,veoma
kratko.Koja ne "uhvati" kosarkasa ili fudbalera,do svoje osamnaeste godine,moze da se uda samo za izlapelog penzosa.da mu sedu bradu miluje,
da mu mlada kucu reduje,kako kaze ona pesma:"Stade se cvece rosom kititi stadose momci,cure prositi".
571024
 

Back
Top