Spajanje video fajlova

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Koristim Power Vcr 2 pa sa TV karte snimam video zapis (audio+video) na HD. Ali u samom podesavanju programa nemoze nikako da se namesti da snima video dugo koliko ja to zelim, nego ga deli na 600 mb, tako da ako ja snimam snimak duzine 2 gb, bice mi 3 dela od po 600 mb i 1 deo od 200 mb. E sada ja bih to da spojim sve u jedan video zapis, zna li ko kako ? To jest ima li neko da mi preporuci neki kvalitetan program koji ce to da odradi? Napomena, video fajlovi su snimani u mpeg 2 formatu.
 
Koristim Power Vcr 2 pa sa TV karte snimam video zapis (audio+video) na HD. Ali u samom podesavanju programa nemoze nikako da se namesti da snima video dugo koliko ja to zelim, nego ga deli na 600 mb, tako da ako ja snimam snimak duzine 2 gb, bice mi 3 dela od po 600 mb i 1 deo od 200 mb. E sada ja bih to da spojim sve u jedan video zapis, zna li ko kako ? To jest ima li neko da mi preporuci neki kvalitetan program koji ce to da odradi? Napomena, video fajlovi su snimani u mpeg 2 formatu.

CyberLink Power Director je po meni najbolji.
Taj problem sa deljenjem sam imao i ja na starom kompu, samo nije stavljao na 600MB nego na 1800 cini mi se.
 

Koliko Vidim, neki mali programcic, nije mi jasan nikako, nemogu da izvalim na koji nacin radi :dontunderstand:, nema veze u svakom skucaju hvala.

probaj sa programom avijoin

Taj program nisam nasao na katz-u, pa ga dalje nisam ni trazio........

CyberLink Power Director je po meni najbolji.
Taj problem sa deljenjem sam imao i ja na starom kompu, samo nije stavljao na 600MB nego na 1800 cini mi se.

A ovo mi deluje kao naj resenje, skinuo, instalirao, i otvorio samo zacas da vidim kakav je program (nisam imao vremena da detaljisem), znaci po izgledu deluje kao vrhunski (mada to nemora nista da znaci), ali bas je ekstra uradjen, samo jos sutra kada nadjem vremena da izvalim kako se spajaju delovi i bice super, imam ih dosta....... :D
 
Free video joiner
free-video-joiner-besplatni-programi.gif
 

Back
Top