Sony tv Bravia hd ,kako na internet se spojit

Gost 389991

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
166
Imam gore pomenuti tv,nema u sebi ugrađeni wajlers za internet
Može preko nekog usb adaptera wifi,ali skup je užasno
Kažu da može i preko nekog rutera wifi
Ali kako i śto ukopćat ,jer na tv nema mrežni utikać
Ako neko ovo zna da objasni bio bi zahvalan,sa detaljima ,jer sam ja po prirodi glup.
Sony ovaj metod odobrava kao preporuku,
Ja imam cisko router wireless
 
Imam ja to ,tako samo prebacujeś sliku sa laptopa na tv
Ali ja trebam konekciju direkt na internet i gledam ne ovisno od laptopa ,igrice ,youtube ,filmove sa Sony portala
Ako sam jasan ,veoma mali broj ljudi ovo shvata i zna.
Za ovo treba Sony dongle usb wifi adapter wajlers koji je 150 e
Ja bih ti preporucio preko laptopa i hdmi kabla jer i neki napredniji koce i slabo rade pa gubis vreme
 
Opet on,covece kazem da ne radi,koci, prekida i zakoci,update nista ne znaci,youtube ode par spotova i zakoci,otvoris instalirani browser koji je kao iz 95e,ne zapamti ako ga prebacis na napredniji,ne kapiram kako ti mislis da preko nekog rutera prepozna tvoj sony i kaze ajde pusticemo ga na nase platforme,pa ni taj besplatni mesec neces dobiti netflixa
 
Opet on,covece kazem da ne radi,koci, prekida i zakoci,update nista ne znaci,youtube ode par spotova i zakoci,otvoris instalirani browser koji je kao iz 95e,ne zapamti ako ga prebacis na napredniji,ne kapiram kako ti mislis da preko nekog rutera prepozna tvoj sony i kaze ajde pusticemo ga na nase platforme,pa ni taj besplatni mesec neces dobiti netflixa
Opet on,covece kazem da ne radi,koci, prekida i zakoci,update nista ne znaci,youtube ode par spotova i zakoci,otvoris instalirani browser koji je kao iz 95e,ne zapamti ako ga prebacis na napredniji,ne kapiram kako ti mislis da preko nekog rutera prepozna tvoj sony i kaze ajde pusticemo ga na nase platforme,pa ni taj besplatni mesec neces dobiti netflixa
Praijatelju mani nervoze ,nisi trebo ni odgovarat ako ne znaś,samo mi kvariś poso ili se praviś vażan,ne petljaj bez potrebe
Pusti nekog ako zna
Mislim uobičajena praksa ,jave se tipovi ,onako radi utiska
Manime se,tražiču na drugom mjestu
 

Back
Top