Шолц капут!

ауторска тема

Невероватно дрско и безобразно понашање немачког окупатора , прво је посетио своју базу на нашој територији , вратио се на место злочина, а затим је дошао у Београд .

Тиме Шолц показао да није ништа друго до белосветског хоштаплера , специјално његово наступање пред Приштинским медијима где је Косово назвао државом коју Србија мора да призна ..Вуцибатина високог калибра , криминалац који сарађује са шиптарском мафијом ..

Није заслужио ни једну заставу коју су качили по БГ , није заслужио да му се допусти улазак на територију Републике Србије .

Показао је непоштовање .Шолц КАПУТ!

Због њега , због ове дрске окупационе посете швапског окупатора , нашем Лаврову су забранили лет , а Лавров је долазио као БРАТ и као пријатељ ..
Sve su to ideološka (a i biološka) deca nacista.
 
Веома дрзак поступак шабског окупатора ..Морамо ствари назвати правим именом , Немаци су окпирали нашу јужну покрајину , тамо имају совју војску и своје базе , они су нам отели Космет и Метохију ..а њему да се стављају плакати добродошлице ..срамота
Otici ce i njemu Bavarija,pa cemo moci bar da se smejemo.
 
Шолц КАПУТ!
Meni je malo žao tog Šolca, ispao je naivan.
Poslat je da Srbiji pokaže čvrstu ruku Evropske Unije i natera je da poklekne i uvede sankcije Rusiji, ali on je to tako nemušto uradio da je zažalio što ga nisu sprečili da dođe, kao Lavrova pre toga.
Jer ne samo da od sankcija nema ništa, već je Srbiju stavio u poziciju da joj ni članstvo u EU više nije prioritet.
Čovek je, ustvari, bio samo iskreno direktan sa ucenom za uslov članstva u EU, a to iskusne diplomate nikada ne rade - njihovo glavno oružje je poluistina sa lažnim uveravanjem.
 
Meni je malo žao tog Šolca, ispao je naivan.
Poslat je da Srbiji pokaže čvrstu ruku Evropske Unije i natera je da poklekne i uvede sankcije Rusiji, ali on je to tako nemušto uradio da je zažalio što ga nisu sprečili da dođe, kao Lavrova pre toga.
Jer ne samo da od sankcija nema ništa, već je Srbiju stavio u poziciju da joj ni članstvo u EU više nije prioritet.
Čovek je, ustvari, bio samo iskreno direktan sa ucenom za uslov članstva u EU, a to iskusne diplomate nikada ne rade - njihovo glavno oružje je poluistina sa lažnim uveravanjem.
Aoj Sholce kokosija pisdo
Skini gatje pa sedi na gnjizdo.
Meni je zao nemackog folka.
Salim se
 
ауторска тема

Невероватно дрско и безобразно понашање немачког окупатора , прво је посетио своју базу на нашој територији , вратио се на место злочина, а затим је дошао у Београд .

Тиме Шолц показао да није ништа друго до белосветског хоштаплера , специјално његово наступање пред Приштинским медијима где је Косово назвао државом коју Србија мора да призна ..Вуцибатина високог калибра , криминалац који сарађује са шиптарском мафијом ..

Није заслужио ни једну заставу коју су качили по БГ , није заслужио да му се допусти улазак на територију Републике Србије .

Показао је непоштовање .Шолц КАПУТ!

Због њега , због ове дрске окупационе посете швапског окупатора , нашем Лаврову су забранили лет , а Лавров је долазио као БРАТ и као пријатељ ..
088.jpg


Nema druge.
 
Meni je malo žao tog Šolca, ispao je naivan.
Poslat je da Srbiji pokaže čvrstu ruku Evropske Unije i natera je da poklekne i uvede sankcije Rusiji, ali on je to tako nemušto uradio da je zažalio što ga nisu sprečili da dođe, kao Lavrova pre toga.
Jer ne samo da od sankcija nema ništa, već je Srbiju stavio u poziciju da joj ni članstvo u EU više nije prioritet.
Čovek je, ustvari, bio samo iskreno direktan sa ucenom za uslov članstva u EU, a to iskusne diplomate nikada ne rade - njihovo glavno oružje je poluistina sa lažnim uveravanjem.
da , nekako mi je nedorastao trenutne situacije
 

Kosovo to apply for EU membership by the end of 2022​

Kosovo said it plans to formally apply to join the EU by the end of this year. It's membership bid would face major stumbling blocks, as five EU countries do not recognize Kosovo as an independent state.



Germany's Chancellor Olaf Scholz and Kosovo’s Prime Minister Albin Kurti shake hands after a news conference in Pristina

Kosovo will make an official application to join the European Union at the end of the year, Prime Minister Albin Kurti said on Friday at a press conference with German Chancellor Olaf Scholz who is visiting Western Balkans.

https://www.dw.com/en/kosovo-to-apply-for-eu-membership-by-the-end-of-2022/a-62094745
 
Шолц да падне са власти неће, али ће бити мој омиљен извор забаве. Пази кад Немац допушта неком банту племену нпр. Укри да га вређају, да га зову педерчином и да буду незахвални за сву помоћ коју су добили.

Шолц је само још један емаскулиран пример модерног Немца, изасланик туђе политике
 
Шолц да падне са власти неће, али ће бити мој омиљен извор забаве. Пази кад Немац допушта неком банту племену нпр. Укри да га вређају, да га зову педерчином и да буду незахвални за сву помоћ коју су добили.
a zasto mi da ga ne vredjamo? sta moze?
 

Šolc je Srbima namerno pokazao silu, ali nenamerno je otkrio kakvo predsednika Srbija ima!​


il.je bas glup ili.mu je to bio i cilj
Verovacu.u ovo drugo danke solc
PREDSEDNIK-IZDAJNIK SE PRAVI DEBIL, DOK RADI ZA SIPTARE:
Данас смо чули да се тражи међусобно признање, по први пут, то до сада нисмо чули из Европе. За нас је то било изненађење, али Немачка је велика, ми смо мали, остаје да видимо како да се опходимо према томе – рекао је Вучић на конференцији за медије
 
Šolc je odradio ono što je i hteo u Beogradu, izribao je velikog vođu i otvoreno rekao svima da mora da se radi šta Nemačka kaže ubuduće. Neš preCednik onako skrušeno i mlakonjski tu i tamo je još nešto i prigovorio na konferenciji a kada je bilo par lepih momenata da sasuje svo licemerje dragom nam gostu izbegavao je to da uradi pod izgovorom "mala smo mi zemlja", "nismo mi bitni Nemačkoj nego oni nama", "radije ne bi o toj temi jer je njihov stav jasan", "kancelar mi je obećao i ja mu verujem na reč", "spremni smo za dijalog"... Nekada mi bude žao jer ga sve tri strane koriste kao džak za udaranje, ali on se sam nudio kao sluga a cena pobede na izborima mora da se plati. Strašno je kad se zajmiš kod zelenaša na tri strane ume posle da bude baš gadno...
 
Вучић га је дипломатски понизио реално. Дошао је у Србију да га АВ заебава :hahaha:
Полако само. Бог је споран ал је стижан.

Zasto da ne, pa 40 miliona Amerikanaca ima Nemacko poreklo.
И 4 милиона Хрвата српско.

Kosovo to apply for EU membership by the end of 2022​

Kosovo said it plans to formally apply to join the EU by the end of this year. It's membership bid would face major stumbling blocks, as five EU countries do not recognize Kosovo as an independent state.



Germany's Chancellor Olaf Scholz and Kosovo’s Prime Minister Albin Kurti shake hands after a news conference in Pristina's Chancellor Olaf Scholz and Kosovo’s Prime Minister Albin Kurti shake hands after a news conference in Pristina

Kosovo will make an official application to join the European Union at the end of the year, Prime Minister Albin Kurti said on Friday at a press conference with German Chancellor Olaf Scholz who is visiting Western Balkans.

https://www.dw.com/en/kosovo-to-apply-for-eu-membership-by-the-end-of-2022/a-62094745
Логично савезништво.
Ко је нама крив што нисмо искористили повољне геополитичке токове 1918.
Сад седи и чекај.
 
ауторска тема

Невероватно дрско и безобразно понашање немачког окупатора , прво је посетио своју базу на нашој територији , вратио се на место злочина, а затим је дошао у Београд .

Тиме Шолц показао да није ништа друго до белосветског хоштаплера , специјално његово наступање пред Приштинским медијима где је Косово назвао државом коју Србија мора да призна ..Вуцибатина високог калибра , криминалац који сарађује са шиптарском мафијом ..

Није заслужио ни једну заставу коју су качили по БГ , није заслужио да му се допусти улазак на територију Републике Србије .

Показао је непоштовање .Шолц КАПУТ!

Због њега , због ове дрске окупационе посете швапског окупатора , нашем Лаврову су забранили лет , а Лавров је долазио као БРАТ и као пријатељ ..
U pravu si.Ali mora da ne zaboravljas da posle 1945. Nemci ne postoje.Sada u Nemackoj postoje skupina ljudi,koji posle 70 g. americka okupacija nemaju nacionalna svest i pripadnost.
 

Back
Top