Socijalna zaštita

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Forum posvećen zaštiti porodice (nasilje, razvodi, siromaštvo...), materijalnoj pomoći (novčana pomoć države, siromaštvo, beskućnici), ustanovama socijalne zaštite (domovi za stare, za decu bez roditelja, za lica ometena u razvoju, kp domovi, svratišta, prihvatilišta), maloletničkoj delinkvenciji, bolesti zavisnosti, starateljstvu, hraniteljstvu, usvojenju, nasilju u porodici

Forum posvećen.. čist višak..

Zaštita porodice, materijalna pomoć, ustanove socijalne zaštie, maloletnička delikvencija, bolesti zavisnosti

ovo starateljstvo, hreniteljstvo, usvojenje i nasilje u porodici spada u zaštitu porodice..

Znači boldovano je dovoljno.
ja sam izabrao i stavio taj tekst na osnovu nekih mojih ideja.. procitao sam tvoju sugestiju i razmislicu malo o mogucnosti sazimanja.

hvala na sugestiji.
nema potrebe za daljom pricom na ovu temu.
 
Screenshot_2022-11-27-15-24-15-937_com.android.chrome.jpg
 
Forum posvećen zaštiti porodice (nasilje, razvodi, siromaštvo...), materijalnoj pomoći (novčana pomoć države, siromaštvo, beskućnici), ustanovama socijalne zaštite (domovi za stare, za decu bez roditelja, za lica ometena u razvoju, kp domovi, svratišta, prihvatilišta), maloletničkoj delinkvenciji, bolesti zavisnosti, starateljstvu, hraniteljstvu, usvojenju, nasilju u porodici

Forum posvećen.. čist višak..

Zaštita porodice, materijalna pomoć, ustanove socijalne zaštie, maloletnička delikvencija, bolesti zavisnosti

ovo starateljstvo, hreniteljstvo, usvojenje i nasilje u porodici spada u zaštitu porodice..

Znači boldovano je dovoljno.
 
Forum posvećen zaštiti porodice (nasilje, razvodi, siromaštvo...), materijalnoj pomoći (novčana pomoć države, siromaštvo, beskućnici), ustanovama socijalne zaštite (domovi za stare, za decu bez roditelja, za lica ometena u razvoju, kp domovi, svratišta, prihvatilišta), maloletničkoj delinkvenciji, bolesti zavisnosti, starateljstvu, hraniteljstvu, usvojenju, nasilju u porodici

Forum posvećen.. čist višak..

Zaštita porodice, materijalna pomoć, ustanove socijalne zaštie, maloletnička delikvencija, bolesti zavisnosti

ovo starateljstvo, hreniteljstvo, usvojenje i nasilje u porodici spada u zaštitu porodice..

Znači boldovano je dovoljno.
Da bi bilo jasnije i onima koji se ne razumeju mnogo šta pojam socijalne zaštite podrazumeva. Da bi bili sigurni da je to pravo mesto za njihova pitanja. Jel sad jasnije?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top