Snoviđenje - komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala vam svima :heart:



1620466089759.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не могу да верујем...модератори су овде да привуку кликове и омогуће фер атмосферу, не да глуме арбитре.
Ужас шта људи себи дозвољавају.
Reći će ti da preuveličavam, ali pod.jebavanje smrdi na kilometre. Nebitno, možda sam ja luda? Možda ne umem prepoznati cinizam, sarkazam? Možda sam glupava? Kako god. Baš me briga.

I,da. Evo klip koji radi :mrgreen:

 
Па, чекај, ако ти је човек написао да је кич, како било ко то може погрешно да протумачи? И шта ту има да се тумачи?
И опет, зашто се осетио позваним да оцењује твој, или било чији рад?
 
Па, чекај, ако ти је човек написао да је кич, како било ко то може погрешно да протумачи? И шта ту има да се тумачи?
И опет, зашто се осетио позваним да оцењује твој, или било чији рад?
Niko nije rekao da je kič, konkretno, tim rečima bukvalno. A i da jeste, osim što se pod.jebavao, šta ja tu mogu? O modovima se ne sme pričati, tačka, i bolje više da to ne pominjemo.
Oh, ako se iko pojavi ovde reći će da je u pitanju bilo zezanje, šala, i da sam sve preuveličala. Mda. Ne radi se o jednom pp, već o kompletnom stavu.
Vidi, niko ne traži, ja zadnja, da svako čita moja mrčenja ovde. Ja ih sama lično ne cenim preterano, bivajući odrasla na velikim piscima. Ja znam da pišem šund. Ali, ako je to zabranjeno ovde, onda nek bude u pravilniku, i nećemo se isprdavati s članovima koji nam postave konkretno pitanje na pp.
Sad sam ovim postovima završila na blogovima, jer će me zamrzeti doveka, ali šta dai m ja radim. Ima modova ovde koji ti konkretno odgovore šta ih pitaš. Ima ih onih koj glume ludilo i pod.jebavaju se.
Da ne pričam o onima koji su mentalno bolesni, a stavili ih za modove.
Kako god, od volje im. Njihov forum, sve manji i nebitniji, i njihova volja.
Ja sam bila ovde i pre više od deset godina. To je bila skroz druga priča. Ali, opet kažem, njihova volja, i njihov forum, sve manji.
 
Hvala ti od srca, ali da samu sebe citiram:

ako se iko pojavi ovde reći će da je u pitanju bilo zezanje, šala, i da sam sve preuveličala

Tako da nema veze. :) Hvala ti još jednom, ti si zlatna :heart:
А што ти не пријавиш тај пп, да то решимо, па да наставимо где смо стали :flert:
 
Hvala ti od srca, ali da samu sebe citiram:

ako se iko pojavi ovde reći će da je u pitanju bilo zezanje, šala, i da sam sve preuveličala

Tako da nema veze. :) Hvala ti još jednom, ti si zlatna :heart:
Pa, ja i hoću da znam sa kime to mogu da se šalim, zezam...
To je sigurno persona grata...
Možda će da se pojavi i predstavi...
Dok čekamo, evo moje omiljene...

 
Ti si divna duša.. Ranjiva, preosetljiva...
Treba te čuvati ne samo od povreda, već i kao veliku dragocenost...
:vzagrljaj: :heart2:🌺:heart2:🌺:vzagrljaj:
Ti si me odmah razumela, posle prvih reči što smo ko ljudi razmenili. Ne znam dal da ti kažem hvala, il da ti se poklonim. Ali, slutim da nisi žena koja bi htela poklone, slutim da bi te oni vređali na naki način. Zato ti mogu samo ponoviti hvala, ne manje uz osvrt koji smo privatno podelile a gde si mi pokazala kakva si neverovatna osoba zapravo.
 
Ti si me odmah razumela, posle prvih reči što smo ko ljudi razmenili. Ne znam dal da ti kažem hvala, il da ti se poklonim. Ali, slutim da nisi žena koja bi htela poklone, slutim da bi te oni vređali na naki način. Zato ti mogu samo ponoviti hvala, ne manje uz osvrt koji smo privatno podelile a gde si mi pokazala kakva si neverovatna osoba zapravo.


Hvala TEBI za svaku divnu reč koju si mi uputila...
Ti imaš "ono nešto", lepotu duše koja se odmah zavoli...

Samo za tebe...


Screenshot_106.png


:vzagrljaj: :heart2:🌺🌺🌺:heart2::vzagrljaj:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top