SMS vs POZIV

aco ako riba hoce da te iskulira - isto ce uraditi i preko smsa i preko tel. mada kad zoves je uvek bolja varijanta...
ipak nemam pojma, ja sam zvala nekog lika pre neki dan, i sve kul, idemo, sve dogovorili i kuda cemo i sta cemo i kad cemo... samo ostalo da se cujemo sutradan kako da se nadjemo... i nije pozvao... mozda da sam mu poslala poruku bi imao vremena makar nesto dobro i da slaze pa da mi bude lakse...
 
quite something:
aco ako riba hoce da te iskulira - isto ce uraditi i preko smsa i preko tel. mada kad zoves je uvek bolja varijanta...
ipak nemam pojma, ja sam zvala nekog lika pre neki dan, i sve kul, idemo, sve dogovorili i kuda cemo i sta cemo i kad cemo... samo ostalo da se cujemo sutradan kako da se nadjemo... i nije pozvao... mozda da sam mu poslala poruku bi imao vremena makar nesto dobro i da slaze pa da mi bude lakse...


Bas zato mislim da je cak SMS bolji!

Ako riba/tip hoce da te ispali, onda moze to lepo da uradi da smisli, a ne ovako pa da budes u nezgodnoj situaciji.
 
Da li ima neke razlike kada decko pozove devojku na pice preko poruke i kada uzme slusalicu u ruku i to joj kaze glasom. Da li SMS pokazuje manjak samopouzdanja?

Nešto iz arhive...:p

Kad je u pitanju neko ko mi je već drag, i sms može uljepšati dan :)
...ali tek što je lijepo čuti drag glas....pa to je čudo jedno...
girly20.gif


Pa i kad je u pitanju taj prvi izlazak na piće - telefonski poziv je bolja varijanta.
 
Da li ima neke razlike kada decko pozove devojku na pice preko poruke i kada uzme slusalicu u ruku i to joj kaze glasom. Da li SMS pokazuje manjak samopouzdanja?
iz mog iskustva ima razlike...jednom me neki stalno tako startovao preko sms,jos se kurcio i imao tako neki prepotentan stav,a kad me vidi uzivo vecinu vremena skoro pa da ne sme da mi se obrati...mada i zvao me ali jedino kad se napije pa opet ista prica :neutral:...a nisam u opste strasna,jedino sto sam visa od njega :)
 
Da li ima neke razlike kada decko pozove devojku na pice preko poruke i kada uzme slusalicu u ruku i to joj kaze glasom. Da li SMS pokazuje manjak samopouzdanja?

nejasno mi je zašto neko ne sme ili ne može da te pozove,
da ti čuje glas makar, a kao dopadas mu se...šta se iza toga
krije, nije mi jasno, da li je to ona priča bolje da živimo u snovima,
tj. da li je to samo jedna u nizu kukavica:?:
 

Back
Top