sms MUVANJE

facedj

Početnik
Poruka
7
Da li mislite da veza koja se osnuje na osnovu sms poruka može da funkcioniše i da dodđe do te mere kojom mi nazivamo BRAK. Ako imate slično iskustvo pišite ili bar podelite vaše mišljenje. :shock:
 
Moze ja sam bio sa devojkom vise od tri godine a poceli smo sms forama !!!
Vec smo zajedno ziveli 2 godine, kao studenti i vec o deci razmisljali!

Onda sam ja sve sjeb0 i sad ganjam klinke !!!!

Tako da sve zavisi !!
 
slatko sam se nasmejala kad sam procitala ovu temu...

naravno meni se to desilo... znaci ja sam svog muza upoznala preko sms-a i zavoleli se vrlo brzo... posle 2 meseca je bio prvi sastanak, posle mesec dana me je zaprosio... verovali ili ne... imamo i dete samo sto nije motorola - babye nego nokia-ericson :wink: ha ha ha

ali mislim da je to ipak bila slucajnost da smo se upoznali preko sms-a nista to nemora da znaci moze se reci da smo imali srece i ja i on..... :D :D
 
Nadam se da ces se za 10 godina isto osecati (sretna i zadovoljna zbog cinjenice da ste se upoznali preko SMS-a)... Neshto ste se isuvise malo zabavljali da uocite sve mane i vrline...

no, kao sto ja kazem, zivot je dokazivanje da statistike nisu tacne!

Poz.

P.S. Javite se vasim mobilnim operaterima, pa im to recite... mozete lepe parice da uzmete da ih izreklamirate :lol:
 
pa nadam se i ja... da cemo biti srecni i za 10 godina... nije to bilo bas skoro pa da jos uvek letim u 7-om nebu, ali zar imas neku garanciju u bilo kojoj vezi.. nema. Nije vazno kako si se upoznao koliko se dugo znate itd. ja naprimer znam dosta prijatelja koji su se zabavili godinama pa je puklo...

Nismo mi zurili iz nekih nasih hirova.. da bili smo ludo zaljubljeni ali problem je bio u daljini, posto nismo ziveli blizu... a nismo imali mogucnosti da se vidimo kad hocemo, i zato se odlucili za brak...
 
baba---net-1.jpg


zaba2-45658-1-2.jpg
 
Slažem se da nema veze kako veza počinje ako se slažete,a danas je to i kao normalno,pogotovo što svi sede po sobama i kuckaju,nekako mu lakše dođe nego organizacija za neki izlazak i još što šta.
Poz.!!!
 

Back
Top