Smrtnost od korone 0.17%

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Dobio sam podatak iz svetskog vrha, oni koji imaju pravi uvid u svemu i prava smrtnost od korone je 0.17%. Za one sa slabijom matematikom od 10 000 onih kojima korona udje u organizam njih 17 umre.

To je egzaktan realan podatak. E sad obzirom da znamo da vlast u Srbiji krije pravi broj umrlih od korone i plus se i ne vodi precizna evidencija, i da po mojim nekim racunicama bar 6 puta je vise realno umrlih od korone to znaci da je u srbiji do sada umrlo oko 4000 do 4500 realno. A gornja granica koliko ce umreti dok korona ne protutnji je oko 10 000. To drugim recima znaci da u ovom trenutku je bukvalno u oko 40% populacije u Srbiji u nekom terenutku uso korona virus. Kod ogromne vecine apsolutno nikakve simptome nije dao, a kod manjeg broja blage. Takvi se i ne javljaju kod lekara i ne sumnjaju nista na koronu jer i ne osecaju neke tegobe. Ovi koji se javljaju to su izuzetno manja grupa ljudi koja se i testira i kod njih je nesto malo teza slika kod vecine takvih. a kod jos manjeg broja gotovo zanemarljivog broja je teza slika tipa temperatura, kasalj, groznica, malaksalost i vecina od njih se izvuce bez posledica. Dok eksteremno mali broj ljudi znaci 17 od 10 000 koji su dosli u kontakt sa virusom zavrsi na zalost letalno.

E sad 0.17% smrtnost da li je mala ili velika, da li je kao kod gripa ili je veca mozda se to neko pita. Smrtnost od gripa zavisi od vrste gripa. Neki su gripovi jaci neki slabiji. Ali i kod najaceg gripa smrtnost je nesto manja od 1%. To znaci da je korona realno skoro duplo jaca po smrtnosti od najaceg gripa ali opet bezx obzira na to moje je misljenje da je ova histerija po svetu preuvelicana. Licno mislim da je njima dobro doslo sve ako ne i da je sve isplanirano jer preko ove pandemije novi svetski poredak zeli da progura mnoge stvari to jest da uskrati jos vise prava i slobode ljudima na planeti. Zakoni restriktivni koji se budu uveli sada za vreme pandemije a koja realno ne bi trebalo da je proglasena jer virus ne zadovoljava kriterijume da bi se pandemija proglasila, nikad se nece ukinuti i ukloniti cak i kad se pandemija proglasi zavrsenom.

dakle sve oni znaju ali namerno guraju ovu histeriju po svetu preko njihovih medija.

Takoje ovi satanisti na vrhu sveta znaju da je svet vec oko 40 do 50% stvrio kolektivni imunitet i zato zure da izbace i neproverene vakcine. Jer ako sacekaju da prodje zima nestace i najtezi slucajevi pa ce korone nestati. A oni znajuci to bas ce sad da pred novu godinu da izbace masovno vakcinisanje i onda kad se do proleca i bez vakcine smiri situacija oni ce pripisati to vakcini kao da je ona to dovela do nestanka korone. A zapravo i da samo vodicu stave u te vakcine opet bi se doslo do tog rezultata. Ja cak mislim da ce tako i biti. Te vakcine u stvari nece ni imati nikakav uticaj na koroni niti na imunitet ali ce se davati da bi preko njih ubijali ljude u 15% koliko je i sam Bil Gejts reko pre nekih par godina na jednoj konferenciji javno na bini. Znaci ljudi ne primajte vakcine te vakcine namju nikakve veze sa kroonom vec sa depopulacijom. Znaci od svih vakcina koje prave 15% bice smrtonosne. Stim da nece ubiti preko noci naravno da ne bi bili providni vec za par godina.
 
Poslednja izmena:
laznoca3d.png
 
E sad 0.17% smrtnost da li je mala ili velika, da li je kao kod gripa ili je veca mozda se to neko pita. Smrtnost od gripa zavisi od vrste gripa. Neki su gripovi jaci neki slabiji. Ali i kod najaceg gripa smrtnost je nesto manja od 1%. To znaci da je korona realno skoro duplo jaca po smrtnosti od najaceg gripa ali opet bezx obzira na to moje je misljenje da je ova histerija po svetu preuvelicana.
nešto si se zbunio....kažeš kako je korona sa smrtnošću od 0.17% skoro duplo jača od gripa gde je smrtnost nešto manja od 1%?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top