Smrtna kazna

Ако ако,значи немаш муда да заступаш оно у шта верујеш јер се бојиш казне ,по обичају се код нас у Бачкој каже јајара

Samo poštujem Ustav i zakone matice Srbije. Jer, ko bolje od Srbije zna šta je dobro, a šta loše za narod?
Ja ne želim da protivrečim nekim odlukama.
 
To je političko delovanje gradjana srbije na koj eimaju obavezu i pravo.
Ustav i zakon počivaju na gradjanima srbije i njivova želja dovodi do promene i ustava i zakona-
izuzev u delima koja su okarakterisana kao antidržavna i koja su opisana samim ustavom i zakonom kao takva.

Svaka promena ustava i zakona koja ne dovodi u pitanje suverenitet države i pravni poredak je dozvoljena.
Dozvoljena je i legalna promena granica Republike Srbije.Granice država inače nisu nepromenjive nego nepovredive (mogu se menjati sporazumno i uz poštovanje procedure unutrašnjeg zakonodavstva).
Na teritoriji Srbije (KiM) došlo je do oružane pobune dela albanske nacionalne manjine uz pomoć drugih zemalja i trenutno stanje je produkt nelegalne sile,ne i sporazuma i prava .
Onaj ko podržava napade na zemlju i narod kome pripada ,je najobičnija nula i za takve i treba uvesti smrtnu kaznu ali oni ni to ne zaslužuju.
 
smorio si do jaja s ovim temama tebe i tvojih lakeja
skapiraj da si jednostavno suvishe slabih kapaciteta chak i za neshto tako trivijalno ko biti moderator nekog tamo foruma:lol:
znam da ti mnoogo znachi ali shta cesh,sudbina je prema nekima bash bila okrutna
http://forum.krstarica.com/threads/213283

'Ajmo kolega....vratite se vi vašim visokointelektualnim razmišljanjima i diskusijama na nekim drugim pdf.:D
 
znachi koliko jadan i bedan neko mora da bude da sedi uz komp po ceo dan i otvara u sushtini jednu te istu temu iznova i iznova na kojoj kuka jer su ga smenili sa moderisanja na nekom tamo forumu?lol
mashinski tehnichar uza specijalnost: tumach ustava srbije
hahaha ma zayebo si nas nismo dosad uopshte provalili na shta ciljash
clever as a fox
 
je l si primetio od kako se korisnik jomini odskora raspomamio i ne skida se odavde 24 h tumacheci ustav umom pravnog experta,za to vreme korisnik adem je prosto ispario?
kako chudna koincidencija...

Pa zar vam nije zvanicno objasnjenje da je Adem otisao kod talibana po nabavku robe, odlucite se sada izmedju ta dva....
 
LJudska prava , bez ljudskih obaveza , su gnojni cir svakog drustva ,,. ( o koliko samo drustvo to nije sredilo zakonimq ili amandmanima ) . Nasi zakoni stitie Siladzije , lopove , kriminalce i duznike .
Daklem , za neke slucajeve , zaista treba uvesti smrtnu kaznu . Mada sam je na primer , cuo, da u nasim zatvorima , decoubice i pedofili zaista imaju jako kratak zivot .

Тачно тако.

И, то се најбоље види по стварању "сигурних кућа" где жене с децом треба да се крију од помахниталих мужева а мужеви-силеџије остају на слободи, у топлини дома свог, без икаквих консеквенци за своје насилништво! :rtfm:
 
Sedim i slušam vesti upravo. Čujem da su silovali devojčicu od 15 godina. U zgradi. I pitaju susede da li su nešto čuli, a jedan bez blama kaže da jeste, ali... i ode.
Da li je moguće da neko može da čuje nešto takvo i ne uradi ništa? Ako mu je frka sam da se suoči, da li je problem pozvati policiju ili nekako skrenuti pažnju zlotvorima, da bi prestali ?
Ljudi kažu da smo jednaki ako ih osuđujemo na smrt, ali ja bih i tog što zatvara oči i silovatelje na smrt, ali prethodno na "obradu" kod voljnih zatvorenika.
Stoputa su bile ovakve teme, ali evo opet. Šta je potrebno da se desi da ljudi shvate zločin silovanja? Kada će shvatiti da neko ko može da siluje i zatvori oči, ne može da se menja? To nije kriminalno ponašanje, već bolesni um i tu nema leka.

I ja bih sve to uza zid pa metak u celo... A pre toga bih ga tukao celu noc...
 
Da. Svaki pokušaj antiustavnog delovanja strogo kažnjavati po Pravilniku (ako postoji član, a ako ne postoji, hitno dodati).

Јашта!
Такође треба кажњавати и оне који коментаришу колико би година затвора они "дали" у појединим случајевима, те тако "суде" и осуде пре стварног суђења.
 
Kako vidim, dobar deo forumaša, a takva je situacija i u RL ima stav da je potrebna smrtna kazna.
Ako smatraju da je potrebna, da li to znači da rade na tom polju nešto? Da li to znači da ruše ustavni poredak Republike Srbije? Da li takve ljude sankcionisati? Jer, ako ćemo gledati kakav je stav po pitanju nekih Članova iz Ustava, svi koji se slože sa smrtnom kaznom rade protiv države Srbije...

Ne rade protiv drazve nego protiv zakona koji se ne tice drzave.

Ne mora bas sve da ti se crta.
 
To je rekla? :cry:
A gde je ta linija, kako se vidi tj. proceni da li ja radim protiv ili u korist Srbije? Mora se to nekako definisati. Zar ne?

Pa i definiše se...od slučaja do slučaja.

ma..jel vi to mene..malo?:rumenko:
eo idem u cosak da se stidim.
ps. ne secate se kako ste vi procenjivali linije izmedju kazne, zatvaranja i kaznjavanja?:think:

misim, ako bas morate da me prozivate, izvolte:D
ali nisam vam bas najbolji materijal..ne primam se ich
a i negativna energija je losa, za zdravlje..za dusevni mir..
pozitivne misli kolege, pozitivne misli..ommmmmmmm:cao:
 

Back
Top