Smišljamo nazive novih Narodnih pokreta

Poruka
24.420
...

Jedna autorska na temu smisljanja novih naziva stranaka i narodnih pokreta...

Posto se evo "Mi6" kao narodni pokret po verovatno planiranom projektu ugasi...
I posto nam spasa nema, a propasti necemo...
Sta nam ostaje nego da se kreativno borimo dalje :super:

Dajmo neke predloge za nove stranke i pokrete...

Recimo:

1) Narodni Pokret Balkan Info :D (iz kojeg je i nastao "Mi"). Necemo naravno koristiti skracenicu "BI"...da ne bi bilo pogresno protumaceno :guza:
Mada su se i oni vec raspali ili od Udbe rastureni odlaskom Teše Tešanovića...:thumbdown:

2) Happy Srbija = HSrb, kao koalicioni partner Balkan Info pokreta...Naravno, Marić predsednik stranke...

3) Srbija Dvorište Američke Ambasade = SDAA
To za ove ekstremne Zapadlije...i ljubitelje Washingtona...

4) Služba Družba!
Predsednik pukovnik Ljuban Karan :super:

5) Duboka Država = DD
Tu je tajna ko je predsednik...:tajna:

6) Pink Sekta!
Predsednik tj Guru = princ tame Žeks, a Izvršna sekretarica = Jeremicka Jo

7) Ujedinjeni Botovi Srbije
Predsednik @Jugoslav Čvarak

8) Stranka Pokojnika
Dokazano najvecu izbornu bazu imaju...i disciplinovane glasače...a ne koštaju ni sendviča...
Predsednik...pa...mozda reaktivacija Tome Grobe..., a potpredsednik Tozovac

...

Bice tu jos predloga...

...
 
Srbi ce jako pogresiti ako sve ove ne puste da prave izborne liste (ili kako se vec zove taj metod kad se dize zavesa i neki narodni pokret izlazi na politicku scenu sve sa fanfarama, laserskim zracima i vatrometom )

predlazem:

Neki Narodni Pokret - NNP - nije vazno sta misle i kakav im je program, teznje, ideologije, koalicioni potencijal ko su likovi koji ih vode itd. to je odlican nacin da neko ko nema pojma sta da izabere, da ima koga da izabere jer nece nikog drugog jer su ga svi drugi smorili. Vazno je samo da bude NARODNI!

Srbija ispod cenzusa - ICSrbija - ovaj pokret je jako vazan za one koji znaju da nece preci cenzus. Neko sigurno voli da glasa za partiju koja nece dostici cenzus - oni ono moze da se pravdaju, eto mi smo se trudili, pokusali, organizovali al' jbg eto taj zao narod Srbije nije glasao za nas pa nismo dostigli cenzus - ali cemo se i dalje iz petnih zila truditi da i sledeci put budemo ispod cenzusa. Oni ce se truditi da ako imaju glasaca za da ih odgovore od glasanja za njih i da daju svoj glas nekom drugom tako da onim mogu da ispune politicko obecanje da ce ostati ispod cenzusa. Posteno!

Eto: Moj mali doprinos izuzetno bogatoj i sarenoj politickoj sceni srbije.
 
Srbi ce jako pogresiti ako sve ove ne puste da prave izborne liste (ili kako se vec zove taj metod kad se dize zavesa i neki narodni pokret izlazi na politicku scenu sve sa fanfarama, laserskim zracima i vatrometom )

predlazem:

Neki Narodni Pokret - NNP - nije vazno sta misle i kakav im je program, teznje, ideologije, koalicioni potencijal ko su likovi koji ih vode itd. to je odlican nacin da neko ko nema pojma sta da izabere, da ima koga da izabere jer nece nikog drugog jer su ga svi drugi smorili. Vazno je samo da bude NARODNI!

Srbija ispod cenzusa - ICSrbija - ovaj pokret je jako vazan za one koji znaju da nece preci cenzus. Neko sigurno voli da glasa za partiju koja nece dostici cenzus - oni ono moze da se pravdaju, eto mi smo se trudili, pokusali, organizovali al' jbg eto taj zao narod Srbije nije glasao za nas pa nismo dostigli cenzus - ali cemo se i dalje iz petnih zila truditi da i sledeci put budemo ispod cenzusa. Oni ce se truditi da ako imaju glasaca za da ih odgovore od glasanja za njih i da daju svoj glas nekom drugom tako da onim mogu da ispune politicko obecanje da ce ostati ispod cenzusa. Posteno!

Eto: Moj mali doprinos izuzetno bogatoj i sarenoj politickoj sceni srbije.


Srbija Ispod Cenzusa SIC👏
Oni kad saberes uvek imaju dosta glasaca
I jako bitno - dosledni su svom programu!
Uvek su ispod cenzusa
Ako neko i izda pa predje cenzus...vec na sledecim izborima se vraca ispod...

...
 
Покрет Црногораца Србије:

1708590896512.png

:mrgreen:
 
...

Jedna autorska na temu smisljanja novih naziva stranaka i narodnih pokreta...

Posto se evo "Mi6" kao narodni pokret po verovatno planiranom projektu ugasi...
I posto nam spasa nema, a propasti necemo...
Sta nam ostaje nego da se kreativno borimo dalje :super:

Dajmo neke predloge za nove stranke i pokrete...

Recimo:

1) Narodni Pokret Balkan Info :D (iz kojeg je i nastao "Mi"). Necemo naravno koristiti skracenicu "BI"...da ne bi bilo pogresno protumaceno :guza:
Mada su se i oni vec raspali ili od Udbe rastureni odlaskom Teše Tešanovića...:thumbdown:

2) Happy Srbija = HSrb, kao koalicioni partner Balkan Info pokreta...Naravno, Marić predsednik stranke...

3) Srbija Dvorište Američke Ambasade = SDAA
To za ove ekstremne Zapadlije...i ljubitelje Washingtona...

4) Služba Družba!
Predsednik pukovnik Ljuban Karan :super:

5) Duboka Država = DD
Tu je tajna ko je predsednik...:tajna:

6) Pink Sekta!
Predsednik tj Guru = princ tame Žeks, a Izvršna sekretarica = Jeremicka Jo

7) Ujedinjeni Botovi Srbije
Predsednik @Jugoslav Čvarak

8) Stranka Pokojnika
Dokazano najvecu izbornu bazu imaju...i disciplinovane glasače...a ne koštaju ni sendviča...
Predsednik...pa...mozda reaktivacija Tome Grobe..., a potpredsednik Tozovac

...

Bice tu jos predloga...

...
San mi je da postanem clan grupe pod brojem 7.
Ali nece niko da plati glupog bota.
Dok me neko ne angazuje slusam pjesmu Mikija Radojevica Bot.
Ko nije slusao moze da potrazi i cuje.
 

Back
Top