Смиља Аврамов

Pa ima veze, jer ovde ne pricamo o sportu, pa je logicno da ce onaj sa 20g biti bolji od onog sa 50, vec je rec o politici, a ja mislim da je tu pored obrazovanja, sto se podrazumeva i ne treba da se naglasava, najbitnije ISKUSTVO, a glupo je i spominjati "postenje", jer se valjda i to podrezumeva.

Nema drzava dva coveka, pa eto ima izbor izmedju 50godisnjeg lopova i 25godisnjeg postenjacine :roll:

Taj lopov je bila "generalni sekretar suda za ratne zlocine" sa 28 godina, ALOOOO BREEEE, da li ste vi normalni. :evil:

Па одавно смо апсолвирали да нам нормалне ретко када нуде. Што су искуснији и већи "експерти" то су већи лопови, зато ове младе и видим као мању штету. Међутим ова ем нема искуства у послу који ради ем је брже-боље научила како да се окористи о државу. :dash: Замисли ти колико је то жељно новца по сваку цену да је после две недеље од порођаја појурила да ради, да случајно не узме породиљско које не даје пун износ плате. Да је нормална узела би боловање и била са бебом - нико јој не би забранио ни да у том случају лично уради све што сматра потребним, а да заменик уради протоколарне и мање битне ствари. Али не, мора она све сама, ипак се то плаћа ...
 
Poslednja izmena:
Ево, и данас студенти на Правном факултету у Београду уче из њене књиге Међународно јавно право. Мислим да је то сасвим довољно да се покаже о каквом се стручњаку ради. Мислим да Европа, па ни свет, уз дужно поштовање многим стручњацима, ипак немају таквог експерта из ове области као што је она. Част је познавати је.
 
Па одавно смо апсолвирали да нам нормалне ретко када нуде. Што су искуснији и већи "експерти" то су већи лопови, зато ове младе и видим као мању штету. Међутим ова ем нема искуства у послу који ради ем је брже-боље научила како да се окористи о државу. :dash: Замисли ти колико је то жељно новца по сваку цену да је после две недеље од порођаја појурила да ради, да случајно не узме породиљско које не даје пун износ плате. Да је нормална узела би боловање и била са бебом - нико јој не би забранио ни да у том случају лично уради све што сматра потребним, а да заменик уради протоколарне и мање битне ствари. Али не, мора она све сама, ипак се то плаћа ...

Стара српска логика! `Ајде да некога облатимо.., па док се опере...
Не знам само како те није срамота.
Дај неки аргуменАт за то што с....ш.
То се десило пре 64 године, када се она породила, и све је тада било другачије, па и морал.
Није било таквих ликова као што си ти...
 
Страшна је за нас изјава Смиље Аврамови да је у НАТО-у заузо став да се Србији несме дозвилити привредни развој.
__________________

Иза тога стоји америчка админисрација...и никоме није јасно зашто...а већи проблем је НАТО жеа да нас сведу на БГ пашалук!
 
А јел' истина да је она у некој књизи изнела документа која доказују како је Брозомор својевремено био у тајној посети Ватикану? :think:
Смиља Аврамов је писала и о Брозу, а и у својој књизи ''Трилатерална комисија'' је објаснила зашто се нама Србима дешава све ово.
Говори јасно о спрези центара моћи Вашингтон-Ватика-Берлин и о томе како се Срби морају иселити одавде милом или силом...прочитај књигу...ипак је књигу написало велико име.
Можда ћеш тад неке ствари боље разумети.
 
Смиља Аврамов је писала и о Брозу, а и у својој књизи ''Трилатерална комисија'' је објаснила зашто се нама Србима дешава све ово.
Говори јасно о спрези центара моћи Вашингтон-Ватика-Берлин и о томе како се Срби морају иселити одавде милом или силом...прочитај књигу...ипак је књигу написало велико име.
Можда ћеш тад неке ствари боље разумети.

veliko ime smilja avramov:hahaha:
matora je izlapela
 
Стара српска логика! `Ајде да некога облатимо.., па док се опере...
Не знам само како те није срамота.
Дај неки аргуменАт за то што с....ш.
То се десило пре 64 године, када се она породила, и све је тада било другачије, па и морал.
Није било таквих ликова као што си ти...

Ко се бре породио пре 64 године? :eek: Ако не умеш да читаш немој да се брецаш и будеш хистеричан. Причала сам о министарски правде која се породила у јануару а не о др. Смиљи Аврамов :lol:
 
Нестала Смиља Аврамов

Нестала професорка Смиља Аврамов
уторак, 27.12.2016.


ЗРЕЊАНИН – Породица професорке Смиље Аврамов (98) пријавила је полицији у Зрењанину њен нестанак, речено је данас Танјугу у МУП-у.

„Нестанак је пријављен у Полицијску управу Зрењанин, а полиција интензивно ради на том случају”, кажу у МУП-у.

Професорка Аврамов је српски стручњак за међународно право.

Медији преносе да је Аврамов нестала јуче.

http://www.politika.rs/scc/clanak/370926/Nestala-profesorka-Smilja-Avramov

Untitled-1-586235abbccf4.jpg
 

Back
Top