Quantcast

Smart

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.074
Ima obrašiće!
Smart Fortwo Coupe Passion 62kW Automatski 3 vrata specifikacije | Cars -data.com

fauler

Veoma poznat
Poruka
11.820
To je za manje ljude gde ću ja da stanem u to,još plus osećao bi se jako nesigurno kao kad sam vozio časove u Yugu imao sam osećaj ako se sudarim sa biciklistom da ću gore da prođem u tom sudaru

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
79.874
To je za manje ljude gde ću ja da stanem u to,još plus osećao bi se jako nesigurno kao kad sam vozio časove u Yugu imao sam osećaj ako se sudarim sa biciklistom da ću gore da prođem u tom sudaru
smart je izuzetno bezbedan automobil za svoje dimenzije..
ipak mercedes stoji iza njega...
gledao sam svojevremeno crash testove
sudarali su ga sa mercedesovom A klasom.. dosta je dobro prolazio.

DarkMoon

Poznat
Poruka
7.446
smart je izuzetno bezbedan automobil za svoje dimenzije..
ipak mercedes stoji iza njega...
gledao sam svojevremeno crash testove
sudarali su ga sa mercedesovom A klasom.. dosta je dobro prolazio.
Jeste sa A klasom ,ali ako mu naleti Jeep ili tako neki veci auto ima da ostane smrskan ,drugo su testovi a drugo je realno stanje na ulici .
Smart jedino za gradsku voznju pri manjim brzinama .

dlugomir

Starosedelac
Moderator
Poruka
162.741
Lepši jeste svakako ili da budem precizniji - manje ružan. Od kada je prestala proizvodnja Multiple ništa ružnije od Smarta se ne pravi. Mada mu onaj električni BMW ozbiljno konkuriše.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
79.874
..to sam i ja cuo.. da iako ima valjda samo 700 kubika da uzasno trosi kad ga vozis malo brze..ali realno ..to je auto koji je namenjen gradskoj voznji oko 50..60 na sat i tad trosi normalno

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.