SLOVENIJA JE SRBIJA ??

Nordijanac

Zainteresovan član
Poruka
127
Pozdrav svma!
Moja izvorna tema bila je obrisana pošto sam poimao odredjeni forum, dje se ova tema reklamira već dugo vreme.
Ima dosta citata, da mi Slovenaci smo Srbi, da su srednjevekovni Karutanci u sadašnji Austriji i Sloveniji Srbi kao i da je naša dežela Kranjska/Carniola Srpska.

Postoje citati, da vi ste najstariji narod na svjetu i da vi ste izvor svih Slovena, pa Indijca, Arijanaca, Germana - Njemaca, da vi ste napisali indijske Vede i one bi se mogle zato nazivati Slovenske vede itd ....

Saznao sam još jednu informaciju:
autori ovih tema (Vesna, Ans i Eva Jargi) itd .... su putovali po Europi i pokuipili ove istinite izvore o vašj istoriji i sakrili ih u vašom ratu, da so sada oćuvani i samo oni poznaju pravu istinsku istoriju Srba - koju vi ne poznajete.
Oni prićaju istinu itd...

Ja kao Slovenac postavljam opet ponovo pitanje: dali v istvarno mislite da smo mi Slovenci iz Slovenije Srbi?
Dali vi vjerujete takvi podvali da samo jedni odredjeni ljudi poznaju istinske izvore o vama?

Ja kažem to je samo podvala ali vi ćuvajte se, kome ćete bilo šta vjerovati - uvjerite se prije nego nešto vjerujete.

Neću više reklamirati onog foruma odn. linkovati izvornih citata pošto nakon 32 odgovora u mom prvotnom threadu - koje sve imam već dokumentirane - moju temu je zbog linkovanja drugih foruma obrisao supermoderator.

Ja kod toga nemam ideje, kako ona je moguće argumentirati i citirati izvor?

Svakojako prijatno i ljepi pozdrav iz Slovenije!
 
Slovenija je kokoška!!!:per:

128704610604378432.jpg
 
Ma kavi srbi-slovenci . Hebes i sspoveniju i Jelka kacina sa njom .
Mada vidim po nikovima , da Slovenci vole sedve da dozivljavaju ko neke Nordijce , Vikinge valjda . Yako i jeste ... bas ko sto im se i drzava zove.
 

Back
Top