Slike

ma ne to ;).zezam se ja malo,nego rastuzis se kad god pomenes Murinja...a Lampsove slike su...ahem...odlicne.
get over it woman!da je tako ja bih svaki dan bila tuzna zbog Gallasa ali...preboljela sam to nkako.
 
Lamps looks like 1.000.0000 $ :D . Bas izgleda dobro... Evo jos nekih slika... ( a sto se Murinja tice, sta da radim. Ma koliko Grant bio dobar, jednostavno nije to to.) :

1169090672_f-1.jpg

frank13-1.jpg

Lampardn-1.jpg

Na ovoj trecoj prosto da pozelis da ga utesis 8) . :D
 
Jaooo Dzon Teri, bas mu je medena pozadina. :) .A jel znas kako sam ga prepoznala? Po frizurici. :)
Jao sto je meden.. :)

Ovi fudbaleri imaju extra telo. Svi izgledaju za 10.Evo na primer ovaj iz Man. Ne vidim mu lice zbog ovog prvog e, ali predpostavljam da je Saha, pogledajte te trbusnjake...Bombonica. :)
 
Jaooo Dzon Teri, bas mu je medena pozadina. :) .A jel znas kako sam ga prepoznala? Po frizurici. :)
Jao sto je meden.. :)

Ovi fudbaleri imaju extra telo. Svi izgledaju za 10.Evo na primer ovaj iz Man. Ne vidim mu lice zbog ovog prvog e, ali predpostavljam da je Saha, pogledajte te trbusnjake...Bombonica. :)
Ronaldijevka je mislila ko je taj koji je ispred Terryja...koji igra za Rangers.
 
jel' ono Ramos prvi?ne zezajte.ruzan je.a o kronaldu necu vise(znate sta mislim o njemu) Teri je na toj slici...ma...k'o bombon ,samo sto ima siljate usi kao da je sa planete Vulkan.Kaka ok a Fabregas...:)
Nego,ova tema se pretvorila u najlejpsi fudbaler!meni ne smeta...
 
jel' ono Ramos prvi?ne zezajte.ruzan je.a o kronaldu necu vise(znate sta mislim o njemu) Teri je na toj slici...ma...k'o bombon ,samo sto ima siljate usi kao da je sa planete Vulkan.Kaka ok a Fabregas...:)
Nego,ova tema se pretvorila u najlejpsi fudbaler!meni ne smeta...

jeste,to je Serhio Ramos...a nije on lijep,znam ja to,ali ga vojim :)
 

Back
Top